Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 czerwca 2007, 21:23

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Supreme Commander

Witam w poradniku do Supreme Commander, gry Chrisa Taylora. Można powiedzieć, że RTS jakim jest właśnie SupCom, opiera się na zasadzie „stwórz mnóstwo jednostek i zniszcz swoich wrogów”. Prostota tej gry jest jednak pozorna, bowiem w trakcie tworzenia wielkiej, niezwyciężonej armii rodzą się pytania tak jak: „Jakimi wojskami atakować?”, „Skąd czerpać surowce?”, „Jak zabezpieczyć się przed atakami?”, „Jak zminimalizować straty?”.

„Witam w poradniku do Supreme Commander, gry Chrisa Taylora. Można powiedzieć, że RTS jakim jest właśnie SupCom, opiera się na zasadzie „stwórz mnóstwo jednostek i zniszcz swoich wrogów”. Prostota tej gry jest jednak pozorna, bowiem w trakcie tworzenia wielkiej, niezwyciężonej armii rodzą się pytania tak jak: „Jakimi wojskami atakować?”, „Skąd czerpać surowce?”, „Jak zabezpieczyć się przed atakami?”, „Jak zminimalizować straty?”. Niniejszy poradnik stara się odpowiedzieć na te i inne pytania związane z dowodzeniem i prowadzeniem wojny.

Tekst składa się z opisu wszystkich trzech kampanii dostępnych w grze, a także zawiera użyteczny opis jednostek oraz porady i wyjaśnienia co do gospodarki, ochrony, wywiadu i innych aspektów związanych z prowadzeniem wojny na skalę galaktyki. Wszystkim tym, którzy mają kontakt z Supreme Commander po raz pierwszy, radzę najpierw zapoznać się z owymi poradami (choćby pobieżnie), a dopiero potem rozpocząć kampanię.

Życzę błyskotliwej kariery wojskowej i dziesiątek wygranych potyczek na polach bitwy całego wszechświata.” - „Sandro”

Supreme Commander - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Supreme Commander w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.