Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 maja 2006, 20:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Microsoft Train Simulator

Poradnik do gry Microsoft Train Simulator zawiera szczegółowy opis wykonania 50 zadań w trybie Drive a Train na sześciu trasach przebiegających przez tereny Japonii i USA.

„Poradnik ten został napisany do gry Microsoft Train Simulator z zainstalowanym updatem (nazwa Train_Update1, waży 7,37 MB). Znajdziesz w nim szczegółowy opis 50 zadań w trybie Drive a Train. Zanim jednak przejdziesz do jazdy właściwej, uruchom samouczki obsługi lokomotyw parowych, dieslowych i elektrycznych. Wszystko jest przygotowane bardzo starannie, więc bez problemu nauczysz się ruchu na torze. Dla polepszenia umiejętności (szczególnie, jeśli chodzi o lokomotywę parową) skorzystaj z jazdy w trybie Introductory Train Ride. Tak jak w tutorialach, tak i w tym trybie zostaniesz dokładnie poinformowany, na co należy zwracać uwagę. Nie musisz znać nawet angielskiego, żeby zorientować się, która dźwignia do czego służy. Kiedy już to opanujesz, przejdź do głównego trybu i wykorzystaj ten właśnie poradnik. Nie jest to, co prawda, konieczne, ponieważ podczas zadań również staram się wspominać o odpowiednich klawiszach odpowiedzialnych za dane funkcje, jednak radziłbym poświęcić trochę czasu na praktykę w treningowych jazdach. Życzę miłej podróży.” - „WLQ”

Microsoft Train Simulator - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Microsoft Train Simulator w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.