Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 kwietnia 2005, 17:16

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: LEGO Star Wars

Poradnik do gry LEGO Star Wars zawiera informacje o dostępnych typach postaci oraz opis przejścia trzech pierwszych epizodów gwiezdnej sagi, odkrywający wszystkie ich tajemnice wraz z cieszącymi oczy bonusami.

„Ta gra łączy miłośników Gwiezdnych Wojen z miłośnikami klocków Lego. Doh. To zdanie jest wyjątkowo bystre. Nie wiem tak naprawdę, kim są miłośnicy klocków Lego, ale nie chciałbym wejść im w drogę. Wam radzę to samo. Z miłośnikami Lego lepiej nie zaczynać. Uważajcie sobie. Hm, o czym to ja miałem? A, poradnik. Poradnik do Lego Star Wars. Oto on.

Gierka ta, zaserwowana nam niczym klocek Lego w kształcie hełmu Dartha Vadera oblany świeżym, słodziutkim miodem nie należy do najtrudniejszych. Wręcz przeciwnie. Warto mimo to poświęcić nieco czasu na odkrycie wszystkich jej tajemnic i odblokowanie cieszących oko bonusów. Nie lękajcie się więc, obronimy Was przed krwiożerczymi fanami klocków Lego.” - „Lordareon”

LEGO Star Wars - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry LEGO Star Wars w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.