Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 kwietnia 2005, 09:41

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Emergency 3

Poradnik do gry Emergency 3 zawiera opis zastosowania dostępnych pojazdów i ich wyposażenia, rady sprawdzające się we wszystkich misjach, oraz sposoby przejścia przez kolejne scenariusze kampanii.

„W grze Emergency 3 usuwa się skutki katastrof, mając do dyspozycji wszelkie służby miejskie. W tej grze czas jest najważniejszy, bo czas – to życie. Liczy się szybkość przeprowadzania dobrze zaplanowanych działań, dlatego rzadko kiedy udaje się zakończyć misję za pierwszym podejściem. Z reguły potrzebna jest próbna rozgrywka przeznaczona na rekonesans i opracowanie harmonogramu czynności. Czasu zawsze jest mało, kataklizmy następują po sobie łańcuchowo, a użytkownik traci cenne sekundy na precyzyjne klikanie w niewielkie obiekty. [...]

Niniejszy poradnik zawiera opis zastosowania dostępnych pojazdów i ich wyposażenia. Są też rady sprawdzające się we wszystkich misjach, oraz sposoby przejścia przez kolejne scenariusze kampanii. Niemniej to od pomysłowości grającego zależy przebieg większości scenariuszy, więc rozdział „Kampania” zawiera raczej podpowiedzi, niż gotowe rozwiązania.” - „Mal”

Emergency 3 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Emergency 3 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Emergency 3

Emergency 3