Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 kwietnia 2005, 08:59

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Championship Manager 5

Poradnik do menedżera został przygotowany dla tych, którzy nie radzą sobie z mnogością opcji, jakie zawiera Championship Manager 5. Mamy tutaj podane na tacy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych aspektów gry.

„Championship Manager 5 to kontynuacja jednej z najsłynniejszych serii gier komputerowych. Poprzednie edycje były naprawdę wspaniałe, stąd też nowy CeeM wywoływał burze spekulacji i trzymał w napięciu wielbicieli piłki nożnej. Niestety, Championship Manager 5 nie okazał się tym, czym miał być...

Witam w poradniku do menedżera, który pomimo nie za wysokiej jakości potrafi przyciągnąć na kilka wieczorów. Materiał ten został przygotowany dla tych, którzy nie radzą sobie z mnogością opcji, jakie zawiera Championship Manager 5. Mamy tutaj podane na tacy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych aspektów gry. Nie było moim zadaniem przepisanie instrukcji, dlatego też w poradniku zawarłem głównie przemyślenia i teorię piłkarską, które – mam nadzieję – poszerzą horyzonty wirtualnych menedżerów. Będę wdzięczny za krytykę, ale proszę nie pisać, że ktoś się z czymś nie zgadza, bo ma inne poglądy na piłkę nożną. Jest to sport, każdy może na niego patrzeć inaczej i już teraz zakładam, że wielu fanów w niektórych kwestiach się ze mną nie zgodzi. Zapraszam” - „Roland”

Championship Manager 5 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Championship Manager 5 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.