Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 kwietnia 2006, 19:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Bloodline: Uśpione Zło

Poradnik do przygodowej gry akcji Bloodline: Uśpione Zło zawiera kompletny, bogato ilustrowany opis przejścia gry, koncentrujący się przede wszystkim na zagadkach, gdyż te mogą sprawić najwięcej problemów.

„Bloodline: Uśpione Zło, to survival horror z ogromną ilością elementów charakterystycznych dla gier przygodowych. Nic dziwnego. Autorzy, czeskie studio Zima Software, jest dobrze znane w swoim rodzimym kraju z serii przygodówek Polda (u nas wydano jedną grę z tego cyklu zatytułowaną Strażnik Czasu). Niestety specjalizację w przygodówkach widać w Bloodline, o ile zagadki i atmosfera rozgrywki stoją na wysokim poziomie, to pojedynki z potworami i warstwa techniczna zaniżają atrakcyjność tego produktu. Poradnik zawiera kompletny, bogato ilustrowany opis przejścia gry. Swoją uwagę skupiłem na zagadkach, gdyż te mogą sprawić najwięcej problemów. Walka z potworami jest schematyczna, dlatego nie kładłem na jej opis takiego nacisku jak w przypadku zagadek.” - „Verminus”

Bloodline: Uśpione Zło - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Bloodline: Uśpione Zło w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.