Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Bloodline (PC)

Bloodline: Uśpione zło PC

Bloodline

Mroczny FPS z elementami przygodowymi utrzymany w konwencji horroru. Jako młody prawnik Jim Card musimy sprawę makabrycznych wydarzeń w pobliskim sanatorium. Na naszej drodze stanie 40 rodzajów przeróżnych stworów czyhających na nasze życie.

Przygodowe | FPP | detektywistyczne | horror | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka Bloodline (PC)

producent: Zima Software

wydawca: Cenega S.A.

wydawca PL: SoftPlanet s.c.

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10grudnia2004

19sierpnia2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mroczna gra akcji FPS z elementami przygodowymi utrzymana w konwencji horroru. Akcja gry rozgrywa się m.in. wewnątrz sanatorium prowadzonego przez Dr. Browna. Twierdzi on, że wewnątrz murów jego przybytku zagnieździło się zło. Jako jedyny też wychodzi żywy z masakry personelu. Młody prawnik Jim Card, nad którym przejmujemy kontrolę, ma za zadanie zbadać te wydarzenia. W dalszej części odkryje on, że Dr. Brown nie jest tylko lekarzem...

„Do zwiedzenia” mamy nie tylko wiele zróżnicowanych pomieszczeń wewnątrz sanatorium, lecz również (po przeniesieniu się czasie...) nazistowski obóz koncentracyjny, podziemne tajne laboratoria i doki deszczowego Londynu. Na naszej drodze stanie 40 rodzajów przeróżnych stworów czyhających na nasze życie. Na szczęście będziemy dysponować równie dobrym arsenałem (od noża po piłę tarczową). Z uwagi na dużą ilość krwi i ogólny klimat gry – Bloodline nie jest przeznaczony dla najmłodszych graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 446 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Wymagania wiekowe Bloodline

16+

Bloodline: Uśpione zło - zapowiedź
Bloodline: Uśpione zło - zapowiedź

Przed premierą 12 października 2004, 10:05

Istotnym elementem Bloodline będzie walka, jednak Zima Software nie rzuca rękawicy Painkillerowi, piekielne kreatury będą pojawiały się w mniejszych ilościach, a starcia będą bardziej bezpośrednie, będziemy więc dekapitować, dźgać, ciąć, łamać kości, rozszarpywać za pomocą szlifierki kątowej, noża, kija baseballowego, kilofa, sierpa, łomu oraz skalpela. W grze nie mogło zabraknąć także bardziej tradycyjnego uzbrojenia jak shotgun czy zwykły pistolet, jednak dostępność danego typu uzbrojenia będzie zależała od lokacji oraz epoki, w której się znajdziemy. Autorzy przygotowali także pewne smaczki, np. gdy skończy się nam amunicja, będziemy mogli w zbliżającego się do nas przeciwnika cisnąc podniesioną z ziemi dachówką. Walczyć będzie z kim, a raczej z czym.... Na naszej drodze stanie ok. 40 rodzajów przeciwników, najczęściej będą to zombie, mutanty, ghule oraz inne piekielne stworzenia, których sam Belzebub nie potrafiłby nazwać. Jednak nie samym bezczeszczeniem chodzących zwłok i innego plugastwa gracz żyje, czasem trzeba wysilić szare komórki.