Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 kwietnia 2006, 20:08

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Ankh: The Tales of Mystery

Opis przejścia przygodowej gry „Ankh: The Tales of Mystery” zawiera listę wszystkich czynności, jakie należy wykonać, aby ukończyć grę. Można je oczywiście wykonać w nieco innej kolejności niż ta przedstawiona, ale ze względu na liniowość fabuły, nie będą to znaczne różnice.

„Ankh jest grą przygodową typu point and click, wszystkie podstawowe operacje, takie jak przemieszczanie bohatera, używanie przedmiotów i tym podobne, wykonujemy w niej przy pomocy myszki. Klawiatura służy jedynie do włączenia głównego menu gry lub przywołania listy zadań, które mamy aktualnie do wykonania, tzw. [My to-do list]

Opis przejścia zawiera listę wszystkich czynności, jakie należy wykonać, aby ukończyć grę. Można je oczywiście wykonać w nieco innej kolejności niż ta przedstawiona przeze mnie, ale ze względu na liniowość fabuły, nie będą to znaczne różnice.

W Ankh nie można zginąć, nie można też zabrnąć w ślepy zaułek, co najwyżej możecie przegapić jakiś przedmiot lub nie wpaść na to, aby użyć go w taki a nie inny sposób. Nie ma też w grze żadnych elementów zręcznościowych. Drobne odstępstwo od tej reguły stanowi sama końcówka gry, ale zostało to zrobione bardzo sprytnie, niemal w sposób niezauważalny. Każdą źle poprowadzoną rozmowę można powtórzyć, wybierając inne opcje dialogowe.” - „Solnica”

Ankh: The Tales of Mystery - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Ankh: The Tales of Mystery w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ankh: Klątwa Mumii

Ankh: Klątwa Mumii