Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 maja 2007, 22:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Agatha Christie’s Death on the Nile

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Agatha Christie’s Death on the Nile – kolejnej gry, na podstawie kolejnej powieści Agathy Christie. Podczas rejsu przez Nil, w niewyjaśnionych okolicznościach ginie pewna milionerka. Tak się składa, że tym samym statkiem płynie słynny detektyw Hercules Poirot.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Agatha Christie’s Death on the Nile – kolejnej gry, na podstawie kolejnej powieści Agathy Christie. Podczas rejsu przez Nil, w niewyjaśnionych okolicznościach ginie pewna milionerka. Tak się składa, że tym samym statkiem płynie słynny detektyw Hercules Poirot. Jak nietrudno się domyśleć, wcielasz się w jego postać, a twoim zadaniem jest odnalezienie mordercy kryjącego się wśród pasażerów. Tak pokrótce przedstawia się fabuła gry. Mimo, że to przygodówka, nie będziesz musiał nigdzie chodzić, z nikim rozmawiać. Wszystko to jest zbędne. Więc o co dokładnie chodzi w grze? Prowadzisz śledztwo, w którym liczy się tylko i wyłącznie twoja spostrzegawczość oraz znajomość języka angielskiego (aczkolwiek z poniższym poradnikiem ta wiedza również jest zbędna). W poradniku znajdziesz opis wszystkich 12 etapów śledztwa, zdjęcia 25 kabin, z którymi przyjdzie ci stawić czoła oraz dokładne rozmieszczenie ponad 1500 przedmiotów, które będziesz mógł napotkać podczas rozgrywki.” - „Arxel”

Agatha Christie’s Death on the Nile - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Agatha Christie’s Death on the Nile w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.