Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 kwietnia 2007, 13:20

autor: Major Doktor Upiorna

Ponad milion użytkowników usługi PlayStation Network

Nie da się ukryć, że Microsoft posiada niezwykle rozbudowaną ofertę Xbox Live. Niemniej jednak Sony nie poddaje się bez walki i również nieustannie poszerza zakres swoich usług odnośnie konsoli PlayStation 3. Z ostatnich danych, udostępnionych przez Davida Karrakera, wynika, że na chwilę obecną z PlayStation Network korzysta przeszło 1.3 mln użytkowników.

Nie da się ukryć, że Microsoft posiada niezwykle rozbudowaną ofertę Xbox Live. Niemniej jednak Sony nie poddaje się bez walki i również nieustannie poszerza zakres swoich usług odnośnie konsoli PlayStation 3. Z ostatnich danych, udostępnionych przez Davida Karrakera, wynika, że na chwilę obecną z PlayStation Network korzysta przeszło 1.3 mln użytkowników. W samych Stanach Zjednoczonych obecnie jest zarejestrowanych ponad 600 tys. konsol. Wiemy także, że od ostatniego listopada ilość pobrań z PSN osiągnęła wynik 3.7 mln.

Wymienione liczby mogłyby dać obraz faktycznego stanu sprzedaży systemu PlayStation 3. Z uzyskanych informacji wynika, że firma Sony do sklepów w samych Stanach Zjednoczonych wysłała 2 mln egzemplarzy PS3, natomiast zarejestrowanych na PSN jest nieco ponad pół miliona. Jednak nie ma gwarancji, że wszystkie sprzedane konsole mają połączenie z Internetem, wobec czego można jedynie snuć przypuszczenia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.