Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2007, 18:00

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Polska wersja Two Worlds w „złocie”

Zgodnie z informacjami, jakich udzielił nam przed kilkudziesięcioma minutami przedstawiciel firmy TopWare Poland, polska wersja dystrybuowanej przez wymienione przedsiębiorstwo gry Two Worlds weszła właśnie w fazę „gold”, co oznacza, że prace nad jej tworzeniem zostały zakończone. Przygotowany przez krakowskie studio Reality Pump cRPG jest już powielany w tłoczni, a jego gotowa, pudełkowa edycja

Zgodnie z informacjami, jakich udzielił nam przed kilkudziesięcioma minutami przedstawiciel firmy TopWare Poland, polska wersja dystrybuowanej przez wymienione przedsiębiorstwo gry Two Worlds weszła właśnie w fazę „gold”, co oznacza, że prace nad jej tworzeniem zostały zakończone. Przygotowany przez krakowskie studio Reality Pump cRPG jest już powielany w tłoczni, a jego gotowa, pudełkowa edycja trafi do sklepów 19 czerwca.

Polska wersja Two Worlds w „złocie” - ilustracja #1

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Two Worlds PL ukaże się w naszym kraju z wbudowanym, najnowszym patchem 1.4. Zdaniem twórców pozwoli to na wyeliminowanie większości błędów występujących w ich produkcie bez konieczności narażania graczy na straty czasu i pieniędzy.

A skoro o pieniądzach mowa: TopWare poinformował, że ciągle przyjmuje zamówienia na limitowaną wersję wydawanego przez siebie tytułu. Opakowania zawierające Two Worlds Royal Edition będą wysyłane do klientów w pierwszej kolejności, a proces ten rozpocznie się już w najbliższy piątek.