Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2016, 10:29

autor: Góral

Plebiscyt Gra roku 2015 - ostatnia szansa na oddanie swoich głosów

W najbliższy poniedziałek opublikujemy wyniki plebiscytu Gra roku 2015, w którym to Wy wybieracie najlepsze produkcje zeszłego i najlepiej rokujące tytuły bieżącego roku. Głosowanie trwa do 7 lutego, więc macie ostatnią szansę na oddanie swoich głosów lub zmianę wcześniejszych typów.

Plebiscyt Gra roku 2015 - ostatnia szansa na oddanie swoich głosów - ilustracja #1

14 stycznia rozpoczęliśmy głosowanie w plebiscycie Gra roku 2015 i wielkimi krokami zbliżamy się do finału. Do 7 lutego możecie jeszcze oddawać swoje głosy na produkcje walczące w dwóch kategoriach – Gra roku 2015 i Najbardziej oczekiwana gra 2016 roku. Oznacza to, że jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to właśnie wybił ostatni dzownek na nadrobienie zaległości. Na półmetku największą popularnością cieszyły się następujące projekty (kolejność alfabetyczna):

Gra Roku 2015:

 1. Batman: Arkham Knight
 2. Bloodborne
 3. Dying Light
 4. Fallout 4
 5. Life is Strange
 6. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
 7. Pillars of Eternity
 8. Rise of the Tomb Raider
 9. Star Wars: Battlefront
 10. Wiedźmin 3: Dziki Gon

Najbardziej oczekiwana gra 2016 roku:

 1. Battlefield 5
 2. Dark Souls III
 3. Deus Ex: Rozłam Ludzkości
 4. Dishonored 2
 5. Far Cry Primal
 6. Kingdom Come: Deliverance
 7. Mafia III
 8. Mass Effect: Andromeda
 9. Mount & Blade II: Bannerlord
 10. Uncharted 4: Kres Złodzieja

Od tamtej pory zmieniło się to i owo, ale o wszystkim przekonacie się 8 lutego, kiedy to ogłosimy wyniki. Jeszcze raz zachęcamy do głosowania i pamiętajcie także, że w każdej chwili możecie zmienić swoje wcześniejsze typy, jeżeli oczywiście czujecie taką potrzebę.

Na koniec informujemy także, że wszystkie głosujące osoby otrzymają od nas 7 dni Abonamentu Premium, a dodatkowo użytkownicy w kreatywny sposób uzasadniające swój wybór w komentarzach pod poszczególnymi kategoriami, mają szansę na zgarniecie produkcji, które zwyciężą w swoich kategoriach.

W poprzednim plebiscycie tytułem Gry roku okrzyknęliście RPG Dragon Age: Inkwizycja, które pokonało strzelankę Far Cry 4 i przygodową grę akcji Śródziemie: Cień Mordoru. Natomiast w kategorii Najbardziej oczekiwana gra roku 2015 roku wygrał Wiedźmin 3: Dziki Gon. Drugie miejsce przypadło Batmanowi: Arkham Knight, a trzecie Dying Light. Oprócz tego na podstawie Waszego głosowania przyznaliśmy jeszcze inne wyróżnienia, z którymi zapoznacie się w tym miejscu.