Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2016, 12:18

autor: Góral

Plebiscyt Gra roku 2015 – wybierz najlepsze produkcje i weź udział w konkursie

Jak co roku przeprowadzamy plebiscyt Gra roku, w którym sami wyłaniacie najlepszą produkcję minionych dwunastu miesięcy. Ponadto zachęcamy do głosowania na Najbardziej oczekiwaną grę 2016 roku oraz do udziału w konkursie na najlepszy komentarz.

Od ponad dziesięciu lat organizujemy plebiscyt Gra roku, w którym czytelnicy serwisu Gry-OnLine.pl wybierają najlepszą produkcję minionych dwunastu miesięcy. Nie inaczej jest w tym roku. Od dziś do 7 lutego możecie oddawać swoje głosy w dwóch kategoriach – Gra roku 2015 i Najbardziej oczekiwana gra 2016 roku. W obu przypadkach wybieracie z dostępnych list maksymalnie trzy najlepsze Waszym zdaniem tytuły (uwaga, bierzemy pod uwagę kolejność!), z których zostaną wyłonieni zwycięzcy. Oprócz dwóch głównych laureatów, na podstawie głosowania przyznamy także dodatkowe wyróżnienia, np. dla najlepszej pozycji na daną platformę sprzętową. Poza tym redakcje serwisów Gry-OnLine.pl oraz tvgry.pl, a także zarząd GRY-OnLine S.A., wyłonią swoich faworytów. Wyniki zostaną ujawnione 8 lutego.

Plebiscyt Gra roku 2015 – wybierz najlepsze produkcje i weź udział w konkursie - ilustracja #1

Wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu otrzymają siedmiodniowy Abonament Premium (przedłużenie subskrypcji dla aktywnych abonentów), który zostanie przyznany automatycznie po ogłoszeniu rezultatów.

Mało tego, oprócz oddawania głosów zachęcamy także do kreatywnego uzasadnienia swojego wyboru w komentarzach pod poszczególnymi kategoriami (Gra roku oraz Najbardziej oczekiwana gra 2016). W obu przypadkach wybierzemy po jednej, najciekawszej wypowiedzi (pamiętajcie, by miała ona maksymalnie 500 znaków wraz ze spacjami), a ich autorów nagrodzimy grami, które zwyciężą w swoich kategoriach.

Na koniec należy się Wam jeszcze kilka słów wyjaśnienia dotyczących tego, jak wybraliśmy nominowane produkcje. Prawda jest taka, że nie wybraliśmy ich my, a Wy. W obu kategoriach znajduje się bowiem po 50 pozycji dobranych na podstawie statystyk popularności w serwisie gry-online.pl. W propozycjach do Gry roku 2015 nie uwzględniliśmy jednak odświeżonych edycji czy też kolejnych wydań znanych już gier, dlatego też nie można głosować np. na PC-towe Grand Theft Auto V.

To by było na tyle. Zachęcamy wszystkich zarejestrowanych użytkowników do głosowania i życzymy powodzenia w konkursie na najlepszy komentarz!

PS. Laureatów plebiscytu Gra roku 2014 znajdziecie w tym miejscu.