Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 stycznia 2016, 11:09

World of Tanks Blitz z patchem 2.5 (m.in. kamuflaże, nowe misje i system zasobów)

Studio Wargaming wypuściło patch 2.5 do mobilnej gry akcji World of Tanks Blitz. Łatka dodaje m.in. kamuflarze, nowe misje i system zasobów dla klanów.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, studio Wargaming wypuściło nowego patcha do mobilnej gry pancernej World of Tanks Blitz, który aktualizuje ten tytuł do wersji 2.5.

Aktualizacja jest oczywiście darmowa, tak samo jak podstawowa wersja gry, i można już ją pobrać zarówno na systemach iOS, Android oraz Windows 10.

Łatka wprowadza do gry możliwość pokrywania czołgów różnego rodzaju kamuflażami. Dostępnych jest czterdzieści jeden wzorów, które odblokowujemy wypełniając misje. Ponadto wprowadzono nową funkcjonalność w postaci tzw. zasobów, pozwalających członkom klanów zapracowywać na premie i specjalne oferty dla wszystkich osób w ich organizacji.

Autorzy dodali także cztery nowe misje dla czołgów japońskich zatytułowane Napaść: Japonia, Akademia wojskowa: Japonia, Dominacja: Japonia oraz Wyzwanie: Japonia. Ponadto poprzez drzewko rozwoju możemy teraz nabyć czołg M22 Locust. Twórcy wprowadzili również liczne poprawki w balansie rozgreywki oraz usunęli kilka błędów.

Trzeba przyznać, że World of Tanks Blitz rozwija się w autentycznie imponującym tempie. Gra ukazała się w czerwcu 2014 roku i od dnia premiery praktycznie nie było miesiąca, w którym studio Wargaming nie wprowadziłoby do tej gry jakiejś nowe zawartości. Tak duża aktywność deweloperów jest jednym z powodów, dla których produkcja okazała się zaskakującym sukcesem. Po jej zapowiedzi niewiele osób wiązało z tym projektem duże nadzieje, ale w rzeczywistości otrzymaliśmy kawał dobrej sieciowej strzelanki, która z każdym kolejnym miesiącem staje się coraz lepsza.