Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2016, 14:13

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Konkurs dla użytkowników Premium VIP - do wygrania Mad Max na PC

W kolejnym konkursie przygotowanym dla użytkowników Premium VIP można wygrać pudełkową wersję gry Mad Max na komputery PC. By stanąć do walki o nagrodę, musicie streścić w jak najmniejszej liczbie słów fabułę filmu Mad Max: Fury Road (Mad Max: Na drodze gniewu).

Niestety do rozdania mamy tylko jeden egzemplarz Mad Maksa, więc będziecie musieli o niego zawalczyć. - Konkurs dla użytkowników Premium VIP - do wygrania Mad Max na PC - wiadomość - 2016-02-04
Niestety do rozdania mamy tylko jeden egzemplarz Mad Maksa, więc będziecie musieli o niego zawalczyć.

Przygotowaliśmy kolejny konkurs dla użytkowników Premium VIP. Jeżeli należycie do tego grona, to macie szansę wejść w posiadanie gry Mad Max w wersji na komputery PC (wydanie pudełkowe). By stanąć do walki o nagrodę, wystarczy wykonać jedno, proste zadanie – streścić nam w jak najmniejszej liczbie słów fabułę filmu Mad Max: Fury Road (Mad Max: Na drodze gniewu). Im krócej, tym lepiej, aczkolwiek czytająca osoba musi zrozumieć o co w filmie chodzi, więc trzeba się nieco wysilić.

Na odpowiedzi czekamy do najbliższej niedzieli 7 lutego do godziny 22:00. Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek, a nagrodę prześlemy zwycięzcy w ciągu 14 dni od momentu jego ogłoszenia. Oczywiście na nasz koszt. Swoje streszczenia przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w temacie wpisując „Konkurs Mad Max”. Życzymy powodzenia!

Konkurs dla użytkowników Premium VIP - do wygrania Mad Max na PC - ilustracja #2

Mad Max to gra akcji TPP wydana we wrześniu 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Produkcja została oparta na słynnej filmowej marce, ale jej fabuła nie jest bezpośrednią adaptacją żadnej z części kinowego cyklu. Podczas zabawy wcielamy się w tytułowego Maksa, który stracił samochód V8 Interceptor, więc musi zbudować sobie nowy, który pomoże mu w poszukiwaniach krainy Plains of Silence.

Rozgrywka polega na eksplorowaniu pustkowi, walce z napotkanymi przeciwnikami oraz ulepszaniu i uzbrajaniu pojazdu, dzięki czemu możemy stawić czoła mocniejszym wrogom. Wszystko to odbywa się na sandboksowej mapie.