Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2016, 14:30

autor: Draug

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, The Last of Us, Skywind) 4/2/2016

Dziś piszemy m.in. o polskim turnieju w The Last of Us Remastered, kasacji wersji Mac i Linux gry Batman: Arkham Knight oraz prezentacji moda Skywind na kolejnym materiale wideo. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Skywind – kolejna efektowna prezentacja postępów produkcji

Grupa TES Renewal Project przygotowała kolejny imponujący materiał wideo, na którym zaprezentowano postępy w tworzeniu Skywind – moda odtwarzającego The Elder Scrolls III: Morrowind na silniku Skyrima. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć m.in. odświeżone pejzaże różnych regionów na wyspie Vvardenfell, wnętrza kilku lokacji, ekran mapy i system dialogowy. Skywind pozostaje wciąż w fazie zamkniętej alfy – mod nie jest jeszcze dostępny do pobrania i nie wiadomo, kiedy ulegnie to zmianie.

Batman: Arkham Knight – wersje Mac i Linux anulowane

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że wersje na systemy OS X i Linux gry Batman: Arkham Knight zostały anulowane. Nie podano przyczyn takiego stanu rzeczy, ale nie jest to bardzo zaskakująca wiadomość, biorąc pod uwagę, jaką drogą przez mękę (zwłaszcza dla graczy) było opracowywanie komputerowej wersji tego tytułu. Poza tym już wcześniej, w listopadzie, zrezygnowano z implementowania obsługi więcej niż jednej karty grafiki w trybie SLI/Crossfire.

The Last of Us Remastered – turniej i promocja w PS Store

Sony Computer Entertainment Polska przygotowało ciekawą ofertę dla osób, które nadal grają w The Last of Us Remastered (zwłaszcza w trybie multiplayer) lub jeszcze nie mają gry, ale chciałyby ją zdobyć. Ci pierwsi mogą być zainteresowani nowym turniejem w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus, rozgrywanym we wspomnianym tytule studia Naughty Dog. Do 9 lutego można zgłaszać czteroosobowe drużyny (uczestnicy muszą subskrybować usługę PS Plus), a rywalizacja rozpocznie się następnego dnia – więcej informacji o zapisach, harmonogramie spotkań i nagrodach znajdziecie tutaj. Co się zaś tyczy osób chcących zdobyć The Last of Us Remastereddo 6 lutego (do godz. 23:55) gra jest dostępna w PlayStation Store w cenie obniżonej o 50%. Aby skorzystać z promocji, przy płatności trzeba wpisać kod 5PJT-64T-669.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, The Last of Us, Skywind) 4/2/2016 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: