Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2016, 15:25

autor: Entelarmer

Ruszyła Złota Kampania w Armored Warfare

Dziś rozpoczęła się Złota Kampania w grze Armored Warfare. W ramach akcji promocyjnej nowi gracze będą mogli uzyskać 2,5 tysiąca sztuk złota w produkcji studia Obsidian Entertainment bądź konkurencyjnym World of Tanks.

Czołg Type 59 to jeden z trzech prezentów w ramach nagrody w Armored Warfare. - Ruszyła Złota Kampania w Armored Warfare - wiadomość - 2016-02-04
Czołg Type 59 to jeden z trzech prezentów w ramach nagrody w Armored Warfare.

Od czasu rozpoczęcia 8 października otwartej bety gry Armored Warfare – czołgowej grze MMO od studia Obsidian Entertainment - niewiele było słychać o tej produkcji, wciąż też nie poznaliśmy daty premiery pełnej wersji. Najwyraźniej wydawca gry, firma My.com, uznał, że trzeba się graczom przypomnieć, jako że ruszyły zapisy do tzw. Złotej Kampanii. Akcja przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy do 14 lutego zarejestrują się na oficjalnej stronie promocji, a następnie do 29 lutego rozegrają przynajmniej jedną potyczkę PvE lub PvP czołgiem 6. poziomu (wyłączając pojazdy Premium). Po spełnieniu tych warunków gracze będą mogli wybrać nagrodę w jednej z dwóch gier: Armored Warfare bądź World of Tanks. W tym drugim przypadku będzie można otrzymać 2,5 tysiąca sztuk złota (po podaniu swojego konta email), natomiast w produkcji Obsidianu do tej kwoty dojdzie konto Premium na 30 dni oraz czołg 3. poziomu Type 59. Jeżeli nagroda nie zostanie wybrana, automatycznie otrzymamy tę drugą nagrodę.

Co ciekawe, mimo że promocja dotyczy wszystkich nowych użytkowników na serwerach europejskich i amerykańskich, w regulaminie promocji zaznaczono, iż odbywa się ona jedynie „na terytorium Polski”. Stąd też brak informacji o Złotej Kampanii w języku angielskim, co – jak przypuszczają niektórzy – może wynikać z niejako testowego charakteru całej akcji (czytaj: chęci sprawdzenia, ilu z niewątpliwie wielu nowych użytkowników porzuci AW na rzecz konkurencji). Bez względu na motywacje twórców, warto z tej promocji skorzystać, jako że 2,5 tysiące złota w WoT to wydatek ok. 44 złotych.

World of Warships, War Thunder, a może World of Tanks? Sprawdź, która z tych gier najlepiej oddaje wojenną rzeczywistość. Zapraszamy do naszego działu Multigier, gdzie dowiecie się więcej o każdej z nich!