Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 lutego 2016, 15:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

CD Projekt RED rozpoczęło program płatnych staży

Studio CD Projekt RED, znane wielu graczom z serii Wiedźmin, rozpoczęło program płatnych staży. Obecnie poszukiwani są utalentowani graficy 3D i 2D.

CD Projekt RED rozpoczęło program płatnych staży - ilustracja #1

Jeżeli marzycie o pracy w branży gier wideo, to być może zainteresuje Was najnowsza inicjatywa studia CD Projekt RED, które rozpoczęło program płatnych staży. Deweloperzy szukają obecnie utalentowanych grafików 2D i 3D, którzy będą pomagać bardziej doświadczonym kolegom w wykonywaniu prostych modeli 3D i grafik 2D oraz kilku innych obowiązkach. By mieć szansę na pracę, należy przede wszystkim biegle komunikować się w języku angielskim. Pozostałe wymogi są już mniej restrykcyjne i tak naprawdę musicie wykazać się „tylko” talentem, energią, pasją, kreatywnością oraz chęcią do nauki. Jeżeli jesteście zainteresowani, to zgłoszenia – zawierające CV, list motywacyjny oraz portfolio/showreel – przesyłajcie do 10 lutego z podlinkowanej niżej strony, gdzie znajdziecie również dodatkowe szczegóły:

CD Projekt RED to założone w 2002 roku studio posiadające obecnie dwa oddziały – w Warszawie i Krakowie. Firma zasłynęła serią Wiedźmin, której pierwsza część ukazała się w 2007 roku na komputerach osobistych. Cztery lata później na PC-tach zadebiutował Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (po niecałym roku pojawił się także na Xboksie 360). Najnowszą gra studia jest Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC-ty. Tytuł doczekał się już jednego dużego dodatku, zatytułowanego Serca z Kamienia, a w najbliższych miesiącach ukazać ma się jeszcze większe rozszerzenie – Krew i wino.