Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2016, 11:39

autor: Góral

Plebiscyt Gra roku 2015 – głosowanie nadal trwa; sprawdź najpopularniejsze tytuły

W związku z tym, że jesteśmy na półmetku głosowania w plebiscycie Gra roku 2015, postanowiliśmy ujawnić gry, które do tej pory zdobyły największą liczbę głosów. Swoje typy możecie oddawać do 7 lutego.

Plebiscyt Gra roku 2015 cały czas trwa – Geralt, Lara, Batman i inni czekają na Wasze głosy! - Plebiscyt Gra roku 2015 – głosowanie nadal trwa; sprawdź najpopularniejsze tytuły - wiadomość - 2016-01-27
Plebiscyt Gra roku 2015 cały czas trwa – Geralt, Lara, Batman i inni czekają na Wasze głosy!

Kilkanaście dni temu rozpoczęło się głosowanie w najnowszym plebiscycie Gra roku, organizowanym od ponad 10 lat przez serwis Gry-OnLine.pl. Swoje typy na najlepsze produkcje ostatnich dwunastu miesięcy i najlepiej rokujące tegoroczne tytuły, możecie oddawać do 7 lutego. W związku z tym, że jesteśmy już na półmetku, postanowiliśmy nieco podgrzać atmosferę, publikując po dziesięć produkcji z obu głównych kategorii, które do tej pory zdobyły największą liczbę głosów. Zaznaczamy jednak, że widoczne poniżej gry umieściliśmy w kolejności alfabetycznej, więc fakt, że np. Bloodborne jest na drugiej pozycji wcale nie musi odpowiadać stanowi faktycznemu.

Jeżeli jeszcze nie oddaliście głosów na swoich faworytów, to zrobicie to klikając w poniższy link. Zachęcamy także do uzasadniania wyborów w komentarzach pod poszczególnymi kategoriami, gdyż wybierzemy z nich najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy ich autorów grami, które zwyciężą w swoich kategoriach. Ponadto wszyscy głosujący otrzymają od nas siedmiodniowy Abonament Premium.

Listy najpopularniejszych gier – kolejność alfabetyczna

Gra Roku 2015:

Najbardziej oczekiwana gra 2016 roku: