Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 27 kwietnia 2007, 17:11

Pierwsze Mistrzostwa Polski NFS Carbon online

Od 22 kwietnia wszyscy zapaleni rajdowcy komputerowi mogą zgłaszać się do turnieju, którego głównym patronem i sponsorem jest Electronic Arts Polska.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Od 22 kwietnia wszyscy zapaleni rajdowcy komputerowi mogą zgłaszać się do turnieju, którego głównym patronem i sponsorem jest Electronic Arts Polska. Stawką jest tytuł Mistrza Polski Need for Speed Carbon! Udział w rozgrywkach jest bezpłatny a na zwycięzców czekają wartościowe nagrody.

Nie czekaj! Zacznij trening już dziś i przygotuj się do starcia o tytuł pierwszego sieciowego Mistrza Polski NFS Carbon.

Najlepsi rajdowcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne, sprzęt komputerowy i pamiątkowe puchary. Electronic Arts Polska, główny patron mistrzostw, ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych, a Multimedia Vision przekazała dla zwycięzców trzy kierownice SPEED-LINK.

Rozgrywki organizują redaktorzy NeedForSpeed.pl – zespół doświadczonych administratorów, którzy prowadzili już turnieje NFS podczas największych polskich imprez LAN-owych. Taki zespół gwarantuje świetną zabawę i sprawny przebieg turnieju, w którym z pewnością udział wezmą najlepsi kierowcy w Polsce.

Zgodnie z oczekiwaniami graczy Mistrzostwa Polski NFS Carbon będą odbywać się zgodnie z zasadami ogłoszonymi przez komitet organizacyjny tegorocznego World Cyber Games. Większość wyścigów zostanie rozegrana w Internecie i za pośrednictwem serwerów EA Nation.

Już 1 maja rozpoczną się zapisy do Mistrzostw Polski NFS CARBON online a 20 maja rozpoczną się rozgrywki grupowe, podczas których poznamy kandydatów do tytułu mistrza. Najlepsza czwórka stoczy finałowe pojedynki na żywo przed kamerami Headshot TV. Będzie to pierwsza tego typu transmisja walki o tytuł mistrzowski.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wyścigu po tytuł Mistrza Polski Need for Speed Carbon zapraszam do zarejestrowania się na stronie www.nfscup.pl, zachęca Grzegorz Pocztarski, CRM & Event Coordinator EA Polska.