Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2010, 14:35

autor: Sarge

Pierwsze informacje o Batman: Arkham Asylum II na początku września

Choć jeszcze w poprzednim roku potwierdzono trwające prace nad Batman: Arkham Asylum II, to do tej pory tak naprawdę nie uzyskaliśmy żadnych konkretnych informacji na temat tego tytułu. Milczenie dewelopera powoli dobiega jednak końca, bowiem już niedługo dowiemy się pierwszych szczegółów dotyczących gry.

Choć jeszcze w poprzednim roku potwierdzono, że trwają prace nad Batman: Arkham Asylum II, to do tej pory tak naprawdę nie uzyskaliśmy żadnych konkretnych informacji na temat tego tytułu. Milczenie dewelopera powoli dobiega jednak końca, bowiem już niedługo dowiemy się pierwszych szczegółów dotyczących gry.

Jak się okazuje, premierowy materiał ukaże się w Official Xbox Magazine, którego 64. wydanie pojawi się na półkach sklepowych 2 września. Na ten sam dzień swoją zapowiedź szykuje też Official PlayStation Magazine – wygląda więc na to, że w tym samym czasie dostaniemy ciekawe wiadomości z dwóch różnych źródeł.

Pierwsze informacje o Batman: Arkham Asylum II na początku września - ilustracja #1

Pierwsza część Batman: Arkham Asylum odniosła spory sukces.

W oficjalnym magazynie poświęconym konsolom z rodziny Xbox na stronie zapowiadającej nowy numer już teraz napisano, że możemy spodziewać się też premierowych screenów z gry. To nie żart: pierwsze detale i zdjęcia ze wspaniałej kontynuacji od studia Rocksteady – tak brzmi pełna treść notki i pozwala ona przypuszczać, że oczekiwany sequel już na tym etapie produkcji nie zawodzi.

Do tej pory wszelkie informacje na temat Batman: Arkham Asylum II pojawiały się w bardzo szczątkowych ilościach, w dodatku nie możemy być w stu procentach pewni ich wiarygodności. Za sprawą różnych źródeł dowiedzieliśmy się między innymi, że w pełnej wersji prawdopodobnie pojawią się takie postacie jak Two-Face, Mr. Freeze, czy Talia al Ghul. Możliwy jest także powrót Robina, wobec czego pojawiła się nadzieja na jakąś formę trybu kooperacji.

Druga część bardzo udanej pozycji z Batmanem w roli głównej powinna zadebiutować w pierwszym kwartale 2011 roku. Tak przynajmniej twierdzi redakcja serwisu CVG, która swego czasu doszła do konkretnego źródła potwierdzającego te rewelacje. Wszystkiego dowiemy się jednak tak naprawdę dopiero na początku września, kiedy na rynku pojawią się najnowsze wydania magazynów wspomnianych na początku tej wiadomości.