Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2010, 14:49

autor: Jiker

Robin jednym z bohaterów Batman: Arkham Asylum II?

W Sieci opublikowane zostały nowe informacje na temat kontynuacji świetnego pod bardzo wieloma względami Batman: Arkham Asylum. Ich źródłem jest serwis IMDb.

W Sieci opublikowane zostały nowe informacje na temat kontynuacji świetnego pod bardzo wieloma względami Batman: Arkham Asylum. Ich źródłem jest serwis IMDb.

Robin jednym z bohaterów Batman: Arkham Asylum II? - ilustracja #1

Z danych udostępnionych na łamach popularnego, filmowego wortalu wynika, że w zapowiedzianej w trakcie ubiegłorocznej gali Spike Video Game Awards kontynuacji przygód Batmana pojawią się nowi bohaterowie. Mrocznego Rycerza w walce z Jokerem (w tej roli ponownie Mark Hammill) wspierać będzie dla przykładu Robin. Swojego głosu ma mu użyczyć Vincent Martella, dubbingujący ostatnio Hope’a z Final Fantasy XIII. Czyżby obecność młodego pomocnika Batmana miała być równoznaczna z wdrożenie do gry trybu kooperacji?

Informacje IMDb potwierdzają również obecność Two-Face’a (w Polsce znanego jako Dwie Twarze). Aktorem, który podłoży głos mrocznemu alter ego prokuratora okręgowego Harvey’a Denta, będzie Bruce Greenwood (m.in. Deja Vu, Star Trek). Warto zauważyć, że jego pojawienie się w Arkham Asylum II zwiastował już pierwszy, bardzo tajemniczy teaser nowej gry studia Rocksteady.

Batman: Arkham Asylum II zostanie wydany w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 (data premiery gry póki co nie jest znana). Wydawcą produkcji będzie Warner Bros., który przed kilkoma dniami sfinalizował transakcję zakupu Rocksteady Studios. Przedstawiciele koncernu nie chcą komentować informacji ujawnionych przez IMDb.