Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2001, 12:45

Nowe gry z Activision na E3

Firma Activision ujawniła nieco szczegółów na temat kolejnych trzech nowych gier jakie zaprezentuje na zbliżających się targach E3.

Firma Activision ujawniła nieco szczegółów na temat kolejnych trzech nowych gier jakie zaprezentuje na zbliżających się targach E3.

Oprócz zapowiedzianych wcześniej Soldier of Fortune 2, Armada II i Bridge Commander zaprezentowane zostaną jeszcze:

Return to Castle Wolfenstein – wykorzystująca engine Quake III Arena kontynuacja przeboju sprzed lat. Ponownie wcielimy się z wolę (ale kiedy? :-) członka elitarnych oddziałów specjalnych i będziemy musieli pokonać armię super żołnierzy Trzeciej Rzeszy, zombie, mutantów i tym podobnych przeciwników powstałych w wyniku eksperymentów genetycznych.

Spider Man – pierwsza gra na PC w której wcielamy się w rolę popularnego komiksowego bohatera i walczymy z szerzącym się na świecie złem. Do naszej dyspozycji oddane zostały oczywiście wszystkie typowe gadgety Spidermana z sklejającą wszystko pajęczyną na czele.

Supercar Street Challenge – kolejne wyścigi szosowe w których dane nam będzie zasiąść za kierownicą jednego z dziesięciu super bolidów renomowanych firm np. Lotus czy Bertone i ścigać się po umiejscowionych w siedmiu lokacjach trasach. Co ciekawe, można będzie również modyfikować czy też tworzyć własne pojazdy. Realistyczne zachowanie się pojazdów i system ich uszkodzeń, zaawansowana SI (AI) przeciwników no i oczywiście duża dawka adrenaliny to cechy jakie zgodnie z obietnicami autorów, gra ta zaoferuje graczom.

Zarówno Spider Man jak i Supercar Street Challenge planowane są do wydania na jesieni tego roku.