Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2006, 16:50

autor: Elrond

Najnowsze odsłony Star Treka w sieci

Fani Star Trek, którzy lubią czasami przenieść się w wirtualne światy oparte na tym uniwersum, mają na co czekać. W trzecim i czwartym kwartale tego roku, korporacja Bethesda Softworks planuje bowiem wydanie dwóch gier bazujących na Star Treku.

Fani Star Trek, którzy lubią czasami przenieść się w wirtualne światy oparte na tym uniwersum, mają na co czekać. W trzecim i czwartym kwartale tego roku, korporacja Bethesda Softworks planuje bowiem wydanie dwóch gier bazujących na Star Treku. Pierwszą z nich jest strategia czasu rzeczywistego, Star Trek; Legacy, przeznaczona na komputery osobiste i konsolę Xbox 360, druga natomiast to również strategia, tyle, że turowa - Star Trek: Tactical Assault. Nią swoje oczy i uszy nacieszą posiadacze konsol DualScreen i PlayStation Portable.

Najnowsze odsłony Star Treka w sieci - ilustracja #1

Aby Startrekowcom umilić czas oczekiwania na wspomniane tytuły, Bethesda zdecydowała się na uruchomienie witryn internetowych dedykowanych obu grom. Można tam znaleźć m.in. szczegóły dotyczące rozgrywki, screeny czy najnowsze wiadomości. W przyszłości planowane jest uruchomienie forum fanowskiego i uzupełnienie, świecącej na razie pustkami, sekcji z materiałami do pobrania. Oczywiście informacje na temat tych gier znajdziecie również na łamach naszego serwisu.