Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2009, 08:05

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Mysteries of Westgate w fazie gold!

Długo oczekiwany, kolejny dodatek do Neverwinter Nights 2 – Mysteries of Westgate jest już w wersji gold. Taką informację można przeczytać na forach Bioware, a jej autorem jest Alan Miranda, prezes Ossian Studios, odpowiedzialnego za przygotowanie rozszerzenia.

Długo oczekiwany, kolejny dodatek do Neverwinter Nights 2Mysteries of Westgate jest już w fazie gold. Taką informację można przeczytać na forach Bioware, a jej autorem jest Alan Miranda, prezes Ossian Studios, odpowiedzialnego za przygotowanie rozszerzenia.

Fabuła Mysteries of Westgate skoncentrowana będzie wokół tajemniczego i przeklętego artefaktu, będącego w posiadaniu naszej drużyny. Gra ma oferować piętnaście godzin nieliniowej kampanii dla pojedynczego gracza, co jak na dodatek jest budzącą uznanie ilością. Adventure Pack sprowadzi również nowe lokacje, utwory muzyczne, trzech nowych bohaterów, których będziemy mogli wcielić do drużyny oraz nowe potwory.

Mysteries of Westgate w fazie gold! - ilustracja #1

Dystrybucja zapowiedzianego w październiku 2007 roku dodatku będzie prowadzona na świecie za pośrednictwem Internetu. W Polsce Mysteries of Westgate powinno ukazać się w kwietniu, a rozprowadzaniem tego dodatku do NWN 2 zajmie się CD Projekt. Co ważne, zlokalizowana wersja gry będzie, w odróżnieniu od zachodu, dostępna w wersji pudełkowej. Krajowy wydawca planuje również wydanie Mysteries of Westgate w pakiecie razem z poprzednim dodatkiem do NWN 2Storm of Zefir w promocyjnej cenie 99,90 zł.

Przypomnijmy, że w styczniu pracownicy europejskiego oddziału Atari potwierdzili prace nad kolejnym dodatkiem. Jego tytuł, szczegóły fabuły oraz przede wszystkim data wydania nie są jednak znane.