Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2011, 12:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Multiplayer w Mass Effect 3 - potwierdzenie plotek jeszcze w tym tygodniu?

Ostatnie doniesienia wskazują na to, że jeszcze w tym tygodniu możemy doczekać się zapowiedzi trybu multiplayer w grze Mass Effect 3. O takiej możliwości spekuluje się od jakiegoś czasu.

Wygląda na to, że w najbliższym czasie doczekamy się potwierdzenia trybu multiplayer w grze Mass Effect 3. O obecności takiej opcji mówi się od dłuższego czasu.

Południowoafrykańska sieć sklepów BT Games ujawniła broszurę informacyjną na temat Edycji Kolekcjonerskiej nadchodzącego dzieła studia BioWare. Można na niej wyczytać, że w skład zestawu wejdzie m.in. Online Multiplayer Pass. Zapewne chodzi o specjalny kod pozwalający na rozgrywkę wieloosobową – jest on dołączany do coraz większej liczby tytułów.

Multiplayer w Mass Effect 3 - potwierdzenie plotek jeszcze w tym tygodniu? - ilustracja #1

Z drugiej strony, przepustka może dawać dostęp jedynie do serwisu Cerberus Network, który został wcześniej wykorzystany w Mass Effect 2. Za jego sprawą gracze otrzymywali najświeższe wiadomości i nowe dodatki DLC do gry. Jest całkiem prawdopodobne, że Cerberus Network powróci w trzeciej części serii – pytanie tylko, czy dotyczy go wspomniany Online Multiplayer Pass.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że na zorganizowanej w zeszłym tygodniu konferencji prasowej firmy Electronic Arts w Las Vegas ujawniono „dużą wiadomość” na temat Mass Effect 3. Dziennikarze obecni na prezentacji nie mogą jednak zdradzić, czego ona dotyczyła. Embargo na tę informację mija podobno w tym tygodniu, więc niedługo powinniśmy dowiedzieć się czegoś więcej.

Mass Effect 3 zadebiutuje 9 marca 2012 roku w Europie. Gra ukaże się na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).