Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2022, 21:37

Dodatki do Dragon Age i Mass Effect za darmo; koniec punktów BioWare

Electronic Arts udostępniło za darmo dodatki do części gier z serii Dragon Age i Mass Effect na PC. Jest to związane z wycofaniem punktów BioWare.

Electronic Arts wycofuje się ze sprzedaży punktów BioWare. Zostaną one całkowicie wyłączone 11 października bieżącego roku i od tego dnia nie będzie można ich zakupić na platformie Origin. Z tej okazji wszystkie DLC, które były dostępne za tę walutę, udostępniono za darmo.

Rozdawnictwo to obejmuje dodatki do starszych produkcji stworzonych przez BioWare. Możecie więc uzupełnić swoją kolekcję o DLC do następujących pozycji:

  1. Dragon Age II
  2. Dragon Age: Początek
  3. Mass Effect 2
  4. Mass Effect 3 (poza dodatkami do trybu multiplayer – po 11 października będziecie mogli je zdobyć tylko za kredyty zarabiane wewnątrz gry)

Wszystkie wspomniane dodatki możecie pobrać klikając w poniższy przycisk.

Darmowe dodatki do gier Bioware

BioWare Points to waluta, której jedyną funkcją był zakup DLC do tytułów opracowanych przez studio BioWare w latach 2009–2013. Potem pomysł został zarzucony, a dodatki do kolejnych gier były dostępne do zakupu za pieniądze. Punkty BioWare można było jednak nadal nabywać przez platformę Origin, by zaopatrzyć się w dostępne na niej DLC do wyżej wymienionych gier.

Dodatki do Dragon Age i Mass Effect za darmo; koniec punktów BioWare - ilustracja #1
EA poinformowało o zmianie w e-mailach rozesłanych do graczy. Źródło: własne.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej