Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 25 stycznia 2023, 18:34

Mass Effect 3 dostał Unoffical Patch 2022; przywraca wyciętą zawartość

Do Mass Effect 3 ukazała się zaktualizowana wersja moda The Unofficial Mass Effect 3 Patch, który między innymi przywraca zawartość usuniętą z końcowej wersji gry.

Źródło fot. BioWare
i

Jeśli lubicie powracać do oryginalnej trylogii Mass Effect, to teraz macie powód, by kolejny raz sięgnąć po trzecią odsłonę cyklu. Udostępniona została zaktualizowana wersja moda The Unofficial Mass Effect 3 Patch, który dodaje między innymi zawartość usuniętą z końcowej wersji gry.

Chcąc pobrać mod musicie mieć na uwadze, że modyfikacja działa tylko i wyłącznie w pierwotnym wydaniu Mass Effecta 3. Jeśli więc gracie w Edycję Legendarną, to nie będziecie w stanie z niej skorzystać.

The Unofficial Mass Effect 3 Patch - pobierz mod z naszego FTP

Do najważniejszych nowości, jakie oferuje The Unofficial Mass Effect 3 Patch, zaliczyć można:

  1. przywrócenie usuniętej zawartości. Z pomocą modyfikacji możemy np. zobaczyć filmy przerywnikowe znajdujące się w plikach gry, które ostatecznie nie trafiły do finalnej wersji;
  2. usprawnienia graficzne, które obejmują między innymi ręczne poprawki błędów w wyświetlaniu niektórych obiektów.
  3. naprawę wielu innych mankamentów występujących w grze.

Jeśli jesteście zainteresowani tym, jak prezentuje się poprawiona przez moda grafika, to możecie zapoznać się z nią na poniższym filmiku.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej