Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 stycznia 2023, 19:20

autor: Mateusz Libera

Nowe zdjęcia z planu serialu Fallout. Zobacz, jak prezentuje się stacja Red Rocket

Oprócz premiery The Last of Us na HBO, w 2023 roku czeka nas co najmniej jeszcze jedna serialowa adaptacja postapokaliptycznej gry. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu serialu Fallout od Amazona. Widać na nich słynną stację Red Rocket.

Źródło fot. Fallout, Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner, Amazon Studios, 2023
i

Zdjęcia z planu filmowego nadchodzącego serialu Fallout od Amazona wykonał użytkownik Twittera o nicku jcarson_nyack. Na udostępnionych przez niego fotografiach widać słynną stację paliw Red Rocket. Wokół rozstawiono wiele ciekawych rekwizytów takich jak wraki samochodów, lodówki z Nuka-Colą czy stację do serwisowania pancerza wspomagającego – wszystko to, co każdemu fanowi serii kojarzy się ze światem Fallouta. Jednakże najbardziej rozpoznawalnym elementem był zakryty folią szyld stacji. Napis widnieje także na obudowach dystrybutorów.

W grach z serii Fallout Red Rocket była siecią stacji benzynowych, które stały się jednym z najbardziej charakterystycznych elementów gry od Bethesdy. Dlatego wielu fanów zareagowało optymistycznie na fakt, że ten aspekt zostanie wiernie odwzorowany w serialu.

Niestety, na planie wciąż brakuje równie ikonicznej czerwonej rakiety na dachu stacji. Fani spekulują, że zostanie ona dodana w CGI.

Nowe zdjęcia z planu serialu Fallout. Zobacz, jak prezentuje się stacja Red Rocket - ilustracja #1
Fallout 4, Bethesda Game Studios, 2015

Amazon nie ogłosił jeszcze daty premiery. Wiemy, że fabuła nie zostanie zaczerpnięta z którejkolwiek z gier, ale twórcy mają wprowadzić pewne nawiązania. Sądząc po stanie prac, serial zadebiutuje na Amazon Prime Video najwcześniej pod koniec 2023 roku. Przypomnijmy, że produkcja została ogłoszona w lipcu 2020 roku. Jej showrunnerami są Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner, a za scenariusz odpowiadają Jonathan Nolan i Lisa Joy, scenarzyści znani z serialu Westworld. Nolan pracował także przy takich produkcjach jak Interstellar, Mroczny Rycerz czy Prestiż. Miejmy nadzieję, że to niejedyne zdjęcia z planu, które przyjdzie nam jeszcze zobaczyć.

Fallout będzie dostępny na Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.