Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2007, 14:44

autor: Major Doktor Upiorna

Midway Games zapowiada nowe gry dla konsol ze stajni Nintendo

Zapewne niejeden gracz z nieco dłuższym stażem pamięta serię Cruis'n, która zadebiutowała w świecie elektronicznej rozrywki w roku 1996. Dowiedzieliśmy się, że po sześciu latach od ostatniej odsłony kolejna inkarnacja owego cyklu ujrzy światło dzienne. Firma Midway Games oświadczyła, że prowadzone są prace nad grą Cruis'n w wersji dla Wii

Zapewne niejeden gracz z nieco dłuższym stażem pamięta serię Cruis'n, która zadebiutowała w świecie elektronicznej rozrywki w roku 1996. Dowiedzieliśmy się, że po sześciu latach od ostatniej odsłony kolejna inkarnacja owego cyklu ujrzy światło dzienne. Firma Midway Games oświadczyła, że prowadzone są prace nad grą Cruis'n w wersji dla Wii, która pojawi się na sklepowych półkach jeszcze w listopadzie bieżącego roku.

Midway Games zapowiada nowe gry dla konsol ze stajni Nintendo - ilustracja #1

Niestety developerzy nie udzielili zbyt szczegółowych informacji odnośnie zapowiedzianej produkcji. Wiemy na pewno, że do dyspozycji gracza zostanie oddanych dwanaście tras, wiodących ulicami miasta. Stając w szranki z innymi zawodnikami zasiądzie się za kierownicą rozbudowanego zestawu licencjonowanych samochodów. Posiadane auto wyposaży się w rozmaite gadżety na czele z dopalaczami i podświetlanym podwoziem. Sterowanie posiadanym autem będzie odbywało się poprzez wykonywanie odpowiednich gestów Wii-pilotem. Powyżej prezentujemy pierwszą oficjalna grafikę z gry Cruis'n.

Przedstawiciele Midway Games oświadczyli również, że pracują nad tytułem Game Party dla Wii, mającym stanowić konkurencję dla Wii Sports i EA Playground, oraz trzema projektami dla Nintendo DS (w tym handheldową wersją Mortal Kombat). Szczegóły na temat każdej z wymienionych produkcji zostaną ujawnione we właściwym czasie.