Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2009, 08:40

autor: Maciej Śliwiński

Michelle Cifuentes nową modelką NFS?

W sieci pojawiły się pierwsze plotki o modelce, która użyczy swojego wizerunku na potrzeby nowego Need for Speeda. Wszystko wskazuje na to, że będzie nią Michelle Cifuentes.

Uaktualnienie: Jakiś czas temu firma Electronic Arts zdecydowała się zostać sponsorem zawodów European Drift Championship. Tym samym całą imprezę zaczęto nazywać 'Need for Speed' European Drift Championship. Dlatego też podpis pod zdjęciem opisywanej w wiadomości Michelle Cifuentes odnosi się prawdopodobnie ogólnie do marki Need for Speed. Czy ma to jakiś związek z faktycznym pojawieniem się modelki w grze? Tego niestety nie wiemy.

Wiadomość oryginalna: W sieci pojawiły się pierwsze plotki o modelce, która użyczy swojego wizerunku na potrzeby nowego Need for Speeda. Wszystko wskazuje na to, że będzie nią Michelle Cifuentes.

Michelle Cifuentes nową modelką NFS? - ilustracja #1

Taką informacje przekazał serwis SpeedHunters przy okazji publikacji materiału wideo z ostatniej rundy driftingowej ligi Formula Drift, która odbyła się na torze Irwindale Speedway. Jedną z głównych atrakcji spotu jest właśnie Cifuentes, przedstawiana we wspomnianym materiale jako modelka będąca twarzą nowego Need for Speeda. Informuje o tym zdjęcie na stronie SpeedHunters z odpowiednim podpisem.

Wybór Cifuentes nie wpisuje się w dotychczasową politykę EA, które w poprzednich grach z serii NFS zatrudniało raczej znane w branży modelki. Tymczasem, mimo 28 lat Cifuentes stawia dopiero pierwsze kroki jako profesjonalna modelka. W swoim dorobku ma dopiero kilka sesji zdjęciowych, wcześniej pracowała między innymi jako hostessa przy promocji samochodów.

Nie wiadomo na razie, czy Cifuentes użyczy swojego wizerunku wszystkim przygotowywanym grom z tej serii, czy wystąpi tylko w jednej. Przypomnijmy, że EA obecnie pracuje nad czterema grami pod szyldem NFS. Najwcześniej na rynku pojawi się Need for Speed Shift, a w Azji trwają już beta testy przeglądarkowej wersji MMO – Need for Speed World Online.

Michelle Cifuentes nową modelką NFS? - ilustracja #2