Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 maja 2009, 11:50

Królewska 57 – mały jubileusz i konkurs dla czytelników

Wczoraj mieliście przyjemność zapoznać się z pięćdziesiątym już odcinkiem naszego serwisowego komiksu. Z okazji tego niewielkiego jubileuszu mamy dla Was konkurs. Wykażcie się i zaproponujcie nam własny scenariusz odcinka Królewskiej 57.

Wczoraj mieliście przyjemność zapoznać się z pięćdziesiątym już odcinkiem naszego serwisowego komiksu. Z okazji tego niewielkiego jubileuszu mamy dla Was konkurs. Wykażcie się i zaproponujcie nam własny scenariusz odcinka Królewskiej 57.

Wszystkich czujących się na siłach, posiadających głowę pełną pomysłów i mających poczucie humoru prosimy o wymyślenie i przesłanie nam ciekawego scenariusza komiksu. Zwycięzca (wybrany przez bardzo surowe i nielubiące śmiesznych rzeczy grono redakcyjne) otrzyma od nas zestaw: Neverwinter Nights 2 + dwa dodatki (Wrota Zachodu i Gniew Zehira), a jeśli jego komiks naprawdę nam się spodoba – być może zostanie opublikowany jako kolejny odcinek Królewskiej 57.

Zasady:

  1. komiks musi dać się narysować w maksymalnie czterech kadrach,
  2. scenariusz musi być przysłany z dokładnym opisem tego, co znajduje się w każdym kadrze,
  3. pomysł musi nawiązywać w jakiś sposób do tematyki gier komputerowych (możecie wykorzystać postacie trójki bohaterów komiksu, ale nie musicie),
  4. najlepiej, jak wyślecie prosty szkic Waszego pomysłu (może być zeskanowany odręczny rysunek, nawet jeśli postacie będą się składać z czterech kresek),
  5. wszystkie teksty (prócz umieszczenia ich na szkicu) wklejcie również w treści maila,
  6. wszystkie propozycje przesyłajcie na adres [email protected] z tematem „komiksowy konkurs”.

Na wysłanie pomysłów macie równo tydzień – do piątku 22 maja. Nie zapomnijcie podać w mailu waszego loginu na GRY-OnLine (nie mylić z forumową ksywką) oraz danych kontaktowych. Życzymy weny i kreatywności!

Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z przekazaniem na rzecz firmy GRY-OnLine S.A. autorskich praw majątkowych do scenariusza komiksu i zgodą na jego ewentualną publikację na łamach strony www.gry-online.pl.

Ponadto w mailu konkursowym prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu przez firmę GRY-OnLine S.A. z siedzibą Krakowie przy ul. Królewskiej 57 (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).