Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2009, 11:52

autor: Jiker

Już niebawem kolejny etap beta-testów Battlefield Heroes

Już niebawem, po trzymiesięcznej przerwie przeznaczonej na wyszukiwanie błędów i wdrożenie poprawek, ponownie ruszą beta-testy gry Battlefield Heroes. Jest ona darmową, sieciową strzelaniną autorstwa studia EA DICE.

Battlefield Heroes, będące darmową, sieciową strzelaniną autorstwa EA DICE, nie doczeka się premiery w zwyczajnym tego słowa znaczeniu. Zgodnie z tym, o czym poinformowali nas twórcy, do gry będą systematycznie dołączać kolejni gracze, aż w końcu zaspokojeni zostaną wszyscy zainteresowani. Odbywa się to poprzez konkursy i beta-testy. Już niebawem te ostatnie, po trzymiesięcznej przerwie przeznaczonej na wyszukiwanie błędów i wdrożenie poprawek, ponownie ruszą.

Już niebawem kolejny etap beta-testów Battlefield Heroes - ilustracja #1

By dołączyć do grona testerów tego niewątpliwie ciekawego przedsięwzięcia należy założyć konto w internetowym systemie Electronic Arts, a następnie wyrazić zgodę na uczestnictwo w becie, wypełniając specjalnie przygotowany formularz. O tym kiedy kolejny etap zostanie uruchomiony zostaniemy poinformowani w przeciągu kilku najbliższych tygodni. W dniu startu zarejestrowane osoby otrzymają drogą mailową klucz, dzięki któremu będą mogły rozpocząć zabawę.

Battlefield Heroes jest trzecioosobową grą akcji, umożliwiającą wzięcie udziału w sieciowych, zupełnie darmowych walkach pomiędzy dwiema armiami – National oraz Royal. Bitwy zostały urozmaicone poprzez udostępnienie graczom zróżnicowanych pojazdów lądowych (czołgi, jeepy) i samolotów (np. Spitfire). W przeciwieństwie do pozostałych odsłon cyklu Battlefield, rozgrywka w Heroes ukazana została w karykaturalnym stylu, a sama zabawa jest mocno zręcznościowa i dynamiczna. Grę wyróżnia ponadto dobrze zaplanowany system rozwoju postaci.