Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2006, 11:13

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

James Bond: From Russia With Love na PSP już jest

Osoby przyzwyczajone do faktu opóźniania premier gier z pewnością są mile zaskoczone, gdy jednak dochodzi do terminowego wydania danego produktu. Co prawda omawiana pozycja, James Bond: From Russia With Love w wersji na PSP, jedną obsuwę już zaliczyła, ale ostateczny termin pojawienia się jej na rynku, został dotrzymany.

Osoby przyzwyczajone do faktu opóźniania premier gier z pewnością są mile zaskoczone, gdy jednak dochodzi do terminowego wydania danego produktu. Co prawda omawiana pozycja, James Bond: From Russia With Love w wersji na PSP, jedną obsuwę już zaliczyła, ale ostateczny termin pojawienia się jej na rynku, został dotrzymany. Od wczoraj, w przygody najbardziej znanego agenta Korony Brytyjskiej mogą bawić się Amerykanie. Reszta świata poczeka jeszcze kilka dni.

James Bond: From Russia With Love na PSP już jest - ilustracja #1

Przypomnijmy, iż akcja James Bond: From Russia With Love oparta została o fabułę filmu pod tym samym tytułem (u nas Pozdrowienia z Rosji), który na ekranach kinowych zagościł w roku 1963. Gra została poszerzona o nowe wątki oraz zwroty akcji, dodatkowe bronie i gadżety a także postacie. Nie bez znaczenia jest też fakt udzielenia głosu agentowi 007 przez Sir Sean'a Connery, który wcielił się w jego rolę we wspomnianym filmie.

James Bond: From Russia With Love na PSP już jest - ilustracja #2

Więcej materiałów o grze znajdziecie na łamach naszego serwisu:

James Bond: From Russia With Love na PSP już jest - ilustracja #3