Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 5 maja 2006, 13:24

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

Firma CD Projekt poinformowała, że polska premiery gry Heroes of Might and Magic V odbędzie się prawdopodobnie 8 czerwca.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma CD Projekt poinformowała, że polska premiery gry Heroes of Might and Magic V odbędzie się prawdopodobnie 8 czerwca.

Opóźnienie to wynika z priorytetów zachodniego wydawcy gry, firmy Ubi Soft, która obecnie skoncentrowała się nad zachodnią wersją gry. Prace nad innymi wersjami językowymi, w tym nad wersją polską, zostały przez firmę Ubi Soft odłożone na dalszy plan. Ze strony CD Projekt tłumaczenie wszystkich tekstów i nagrania głosów polskich aktorów, mimo ciągłych zmian scenariusza, odbywały się zawsze w wyznaczonych terminach. Niestety pomimo tego, firma Ubi Soft przekazywała wszystkie materiały niezbędne do produkcji polskiej wersji gry ze znacznym opóźnieniem.

Wszystkie przesunięcia terminów sprawiają, że pomimo wszelkich starań firmy CD Projekt, polska premiera gry Heroes of Might and Magic V nie odbędzie się równocześnie z europejską.