Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2007, 12:20

Gra Saints Row zostanie wydana na konsolę PlayStation 3

Kilka dni temu opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu wiadomość dotyczącą gier z serii Saint’s Row. Z uzyskanych przez nas informacji wynikało, że tylko druga odsłona tego cyklu zostanie przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 3. Dziś wiemy, że nie jest to prawda.

Kilka dni temu opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu wiadomość dotyczącą gier z serii Saints Row. Z uzyskanych przez nas informacji wynikało, że tylko druga odsłona tego cyklu zostanie przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 3. Dziś wiemy, że nie jest to prawda.

Przedstawiciele australijskiej sieci sklepów EB Games skontaktowali się z redaktorami serwisu Gameswank i powiadomili ich, że pierwsza część gry Saints Row w wersji na konsolę PlayStation 3 nie została anulowana. Jakby tego było mało, do listu dołączyli również zdjęcia przedstawiające pudełko z grą, które zamykają temat.

Przypominamy, że odpowiedzialna za produkcję serii Saints Row firma Volition Incorporated przygotuje również drugą odsłonę cyklu na PlayStation 3. Gra ta ukaże się równolegle z edycją na konsolę Xbox 360.

Gra Saints Row zostanie wydana na konsolę PlayStation 3 - ilustracja #1
Gra Saints Row zostanie wydana na konsolę PlayStation 3 - ilustracja #2