Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2007, 15:15

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Omega Five poszerzy usługę Xbox Live Arcade

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat kolejnej strzelaniny, która powinna w niedługim czasie znaleźć się w ofercie usługi Xbox Live Arcade. Tym razem ma to być pozycja o nazwie Omega Five, która zostanie wydana przez firmę Hudson Soft, mającą już na swoim koncie jeden tytuł z XBLA. Prace nad niniejszą grą prowadzą developerzy ze stajni Natsum.

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat kolejnej strzelaniny, która powinna w niedługim czasie znaleźć się w ofercie usługi Xbox Live Arcade. Tym razem ma to być pozycja o nazwie Omega Five, która zostanie wydana przez firmę Hudson Soft, mającą już na swoim koncie jeden tytuł z XBLA. Prace nad niniejszą grą prowadzą developerzy ze stajni Natsume.

Gra Omega Five poszerzy usługę Xbox Live Arcade - ilustracja #1

Gra będzie dwuwymiarową platformówką posiadającą elementy przestrzenne. Zabawa w głównej mierze ma polegać na przemierzaniu kolejnych lokacji w celu wyeliminowania jak największej liczby przeciwników. Podaje się, że cena niniejszej pozycji nie powinna przekraczać 800 punktów, co w przeliczeniu wynosi ok. 29 PLN. Na tę chwilę nie ustalono jeszcze daty pojawienia się Omega Five w ofercie usługi XBLA, jednak gdy tylko to nastąpi niezwłocznie Was zawiadomimy.

Gra Omega Five poszerzy usługę Xbox Live Arcade - ilustracja #2
Gra Omega Five poszerzy usługę Xbox Live Arcade - ilustracja #3
Gra Omega Five poszerzy usługę Xbox Live Arcade - ilustracja #4