Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2007, 14:40

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Mortal Kombat: Armageddon w wersji dla konsoli Wii trafiła do amerykańskich sklepów

Mortal Kombat: Armageddon w wersji dla konsol PlayStation 2 i Xbox swoją premierę miał już w pierwszej połowie października ubiegłego roku, natomiast posiadacze systemu Wii musieli poczekać na nią ponad pół roku. 29 maja niniejsza gra trafiła na amerykańskie półki sklepowe i została udostępniona graczom za kwotę 49,95 USD. Właściciele konsoli Wii ze Starego Kontynentu otrzymają ją 15 czerca br.

Mortal Kombat: Armageddon, jedna z bardziej popularnych bijatyk, w wersji dla konsol PlayStation 2 i Xbox swoją premierę miała już w pierwszej połowie października ubiegłego roku, natomiast posiadacze systemu Wii musieli poczekać na nią ponad pół roku. Minionej nocy, gdy w Stanach Zjednoczonych był jeszcze 29 maja, niniejsza gra trafiła na amerykańskie półki sklepowe i została udostępniona graczom za kwotę 49,95 USD. Zgodnie z planem właściciele konsoli Wii ze Starego Kontynentu otrzymają Mortal Kombat: Armageddon 15 czerwca br. Na tę chwilę nie ma informacji o wydaniu niniejsze pozycji na terenie naszego kraju.

Gra Mortal Kombat: Armageddon w wersji dla konsoli Wii trafiła do amerykańskich sklepów - ilustracja #1

Przystępując do zabawy użytkownik wciela się w jedną z dostępnych postaci (m.in. Liu Kang, Stryker, Shao Kahn, Noob Saibot, Shinnok, Kintaro i Darrius), bądź w stworzonego przez siebie bohatera. Największy atutu niniejszej pozycji stanowi jej intuicyjne sterowanie oparte o Wii-kontroler. Szczegółowe informacje na temat rozgrywki znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zachęcamy Was również do odwiedzenia strony oficjalnej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mortal Kombat: Armageddon

Mortal Kombat: Armageddon