Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2007, 14:40

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Mortal Kombat: Armageddon w wersji dla konsoli Wii trafiła do amerykańskich sklepów

Mortal Kombat: Armageddon w wersji dla konsol PlayStation 2 i Xbox swoją premierę miał już w pierwszej połowie października ubiegłego roku, natomiast posiadacze systemu Wii musieli poczekać na nią ponad pół roku. 29 maja niniejsza gra trafiła na amerykańskie półki sklepowe i została udostępniona graczom za kwotę 49,95 USD. Właściciele konsoli Wii ze Starego Kontynentu otrzymają ją 15 czerca br.

Mortal Kombat: Armageddon, jedna z bardziej popularnych bijatyk, w wersji dla konsol PlayStation 2 i Xbox swoją premierę miała już w pierwszej połowie października ubiegłego roku, natomiast posiadacze systemu Wii musieli poczekać na nią ponad pół roku. Minionej nocy, gdy w Stanach Zjednoczonych był jeszcze 29 maja, niniejsza gra trafiła na amerykańskie półki sklepowe i została udostępniona graczom za kwotę 49,95 USD. Zgodnie z planem właściciele konsoli Wii ze Starego Kontynentu otrzymają Mortal Kombat: Armageddon 15 czerwca br. Na tę chwilę nie ma informacji o wydaniu niniejsze pozycji na terenie naszego kraju.

Gra Mortal Kombat: Armageddon w wersji dla konsoli Wii trafiła do amerykańskich sklepów - ilustracja #1

Przystępując do zabawy użytkownik wciela się w jedną z dostępnych postaci (m.in. Liu Kang, Stryker, Shao Kahn, Noob Saibot, Shinnok, Kintaro i Darrius), bądź w stworzonego przez siebie bohatera. Największy atutu niniejszej pozycji stanowi jej intuicyjne sterowanie oparte o Wii-kontroler. Szczegółowe informacje na temat rozgrywki znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zachęcamy Was również do odwiedzenia strony oficjalnej.