Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2009, 15:12

autor: Hed

Fotki przedstawiające rozgrywkę z gry Gothic 4

W sieci pojawiły się kolejne fotki z Gothica 4, tym razem przedstawiające bezpośrednio rozgrywkę. Kolekcję kilkunastu zdjęć opublikowano na jednym z czeskich serwisów. Chociaż są one w dość kiepskiej jakości i niskiej rozdzielczości to pozwalają sprawdzić jak mniej więcej będzie wyglądała kontynuacja bardzo ciekawej serii, tworzonej teraz przez niemieckiego dewelopera Spellbound i wydawcę JoWooD.

W sieci pojawiły się kolejne fotki z Gothica 4, tym razem przedstawiające bezpośrednio rozgrywkę. Kolekcję kilkunastu zdjęć opublikowano na jednym z czeskich serwisów. Chociaż są one w dość kiepskiej jakości i niskiej rozdzielczości, to pozwalają sprawdzić, jak mniej więcej będzie wyglądała kontynuacja bardzo ciekawej serii, tworzonej teraz przez niemieckiego dewelopera Spellbound i wydawcę JoWooD.

Napis umieszczony na zdjęciach (v0.665) wskazuje, że pochodzą one z wczesnej wersji produktu. Możemy na nich podejrzeć wioskę znajdującą się w lesie, twierdzę, jaskinię i kilka innych krajobrazów oraz efekty atmosferyczne (deszcz, zachód słońca). Pojawia się dość standardowy interfejs – w lewym dolnym rogu umieszczono wybór broni, na dole informacje o życiu i energii, a u góry po prawej radar (mapę).

Fotki przedstawiające rozgrywkę z gry Gothic 4 - ilustracja #1
Fotki przedstawiające rozgrywkę z gry Gothic 4 - ilustracja #2
Fotki przedstawiające rozgrywkę z gry Gothic 4 - ilustracja #3
Fotki przedstawiające rozgrywkę z gry Gothic 4 - ilustracja #4
Fotki przedstawiające rozgrywkę z gry Gothic 4 - ilustracja #5