Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2007, 11:41

autor: Major Doktor Upiorna

Europejczycy zagrają w Harvest Moon Magical Melody

Zupełnie niedawno informowaliśmy Was, że kolejna odsłona serii Harvest Moon zmierza do europejskich posiadaczy dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Obecnie doszły nas słuchy, że w niedługim czasie właściciele Wii ze Starego Kontynentu również otrzymają następny tytuł z owego cyklu.

Zupełnie niedawno informowaliśmy Was, że kolejna odsłona serii Harvest Moon zmierza do europejskich posiadaczy dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Obecnie doszły nas słuchy, że w niedługim czasie właściciele Wii ze Starego Kontynentu również otrzymają następny tytuł z owego cyklu. Dokładnie rzecz ujmując ma to być pozycja, która została przygotowana z myślą o konsoli GameCube i nigdy nie została wydana na terenie Europy.

Harvest Moon: Magical Melody, jak na symulację rolnictwa przystało, zaoferuje swoim graczom możliwość prowadzenia wirtualnej farmy. Wcielając się w rolnika trzeba będzie nie tylko doglądać warzyw rosnących na terenie gospodarstwa, ale również dbać o znajdujące się na niej zwierzęta. Nie obejdzie się także bez elementów rywalizacji z innymi rolnikami, co zmusi użytkownika do bacznego obserwowania poczynań konkurentów. Rzecz jasna pojawią się też wątki miłosne, a nawet śluby zakochanych.

Japońska premiera Harvest Moon: Magical Melody na GC miała miejsce w 2005 r., a Amerykanie zagrali w niniejszą pozycję dwanaście miesięcy później. Nie podano jeszcze oficjalnej daty pojawienia się owego tytułu w Europie w wersji na Wii. Gdy tylko takowy poznamy od razu zawiadomimy Was o tym. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z materiałami, zamieszczonymi na łamach naszej encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Harvest Moon: Magical Melody

Harvest Moon: Magical Melody