Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2007, 14:35

autor: Vercetti

El Matador wzbogaca ofertę sklepu Sprocket Games

O sieciowej dystrybucji trzecioosobowej gry akcji o nazwie El Matador pisaliśmy już w styczniu. Wtedy to projekt studia Plastic Reality Technologies pojawił się w ramach platformy Gamer's Gate. Dzisiaj z kolei produkcja, która nie spotkała się ze zbyt pochlebnym przyjęciem przez krytyków (średnia ocen 58% wg GameRankings.com), zadebiutowała w internetowym sklepie Sprocket Games,

O sieciowej dystrybucji trzecioosobowej gry akcji o nazwie El Matador pisaliśmy już w styczniu. Wtedy to projekt studia Plastic Reality Technologies pojawił się w ramach platformy Gamer's Gate. Dzisiaj z kolei produkcja, która nie spotkała się ze zbyt pochlebnym przyjęciem przez krytyków (średnia ocen 58% wg GameRankings.com), zadebiutowała w internetowym sklepie Sprocket Games, należącym do organizacji IDEA.

Tym samym El Matador dołączył do grona takich tytułów, jak ArmA: Armed Assault, Shade: Wrath of Angels czy gry z serii UFO, które również dostępne są do ściągnięcia przez sieć. Ceny wymienionych dzieł wahają się w przedziale od 11,80 do 39,90 euro, a każde z nich można pobrać na swój komputer, płacąc uprzednio kartą kredytową.

El Matador wzbogaca ofertę sklepu Sprocket Games - ilustracja #1

Przypominamy, że wspomniany w nagłówku produkt to wyjątkowo dynamiczna gra akcji, w której główną postać obserwujemy z perspektywy TPP. Projekt łączy w sobie elementy takich gier jak Max Payne, czy Dead to Rights. Mamy tu bowiem do czynienia z typową strzelanką, wyposażoną na dodatek w tryb spowolnienia czasu (tzw. bullet-time). Pozwala to między innymi na wykonywanie efektownych rzutów i tym samym sprawną likwidację napotykanych przeciwników. Warto pamiętać, że El Matador powstał wyłącznie z myślą o pojedynczym graczu. Z tego też względu pozycja nie posiada żadnych trybów sieciowych.