Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2007, 07:16

autor: Łukasz "Łukasz Malik" Malik

Dzień z Test Drive Unlimited na GRY-OnLine!

Ledwo ochłonęliśmy po premierze Command & Conquer 3, a na nasze półki sklepowe zawitał kolejny hit - Test Drive Unlimited. W dniu polskiej premiery mamy dla Was poradnik, recenzję oraz konkursy.

Ledwo ochłonęliśmy po premierze Command & Conquer 3, a na nasze półki sklepowe zawitał kolejny hit - Test Drive Unlimited. W dniu polskiej premiery mamy dla Was poradnik (ponad 250 stron!), oraz recenzję (92% + rekomendacja Gry-OnLine). Obydwa materiały przygotował niezmordowany wirtualny kierowca - The Stig... ehm... Stranger. Na końcu tego newsa dwie niespodzianki.

Dzień z Test Drive Unlimited na GRY-OnLine! - ilustracja #1

Tymczasem przypominamy, że Test Drive Unlimited można nabyć od dzisiaj, w sugerowanej cenie 99,90 zł. Wbrew informacjom na pudełku, polonizacja obejmuje także głosy – komunikaty GPS, rozmowy policjantów przez radio usłyszymy w rodzimym języku. Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej Encyklopedii. A teraz to co tygrysy lubią najbardziej czyli...

Konkursy!

Konkurs z pytaniami

Do wygrania 10 sztuk Test Drive Unlimited w polskiej wersji. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Konkurs forumowy

O ile zwycięzca poprzedniego konkursu zostanie wyłoniony drogą losowania, to forumowy mini-konkurs jest całkowicie subiektywny, więc odwołania od wyboru jury nie będą uwzględniane ;-)

Wasze zadanie jest niezwykle proste. W wątku będącym komentarzami do tego newsa, wklejacie zdjęcie wybranego przez Was samochodu występującego w Test Drive Unlimited (w wyborze bryki pomoże Wam nasz poradnik). To jednak nie koniec zadania – w treści posta musicie podać jego nazwę, uzasadnić dlaczego wybraliście właśnie to auto i dlaczego nim chcielibyście się wozić. Dwa najoryginalniejsze, najbardziej dowcipne, najbardziej pomysłowe uzasadnienia wygrywają. Jedna osoba, może wybrać tylko jeden samochód, zdjęcie wklejacie w tym samym poście co uzasadnienie.

Pamiętajcie, nie fotka decyduje o wygranej, ma ona tylko ilustrować treść posta. Jak pomylicie Aston Martina DB9 Volante z DB9 Vantage, nic się nie stanie, postarajcie się tyko nie pomylić DB 9 z Matizem ;-)

Regulamin

1. W konkursie mogą wziąć udział jedynie forumowicze serwisu Gry-OnLine zarejestrowani przed 6 kwietnia 2007, posiadający nieujemny ranking na forum oraz prawidłowo wypełnione wszystkie niezbędne dane teleadresowe w swoim profilu na Gry-OnLine.

2. W konkursie nie mogą brać udziału współpracownicy oraz pracownicy firmy Gry-OnLine.

3. Jedna osoba może wybrać jeden samochód dostępny w grze Test Drive Unlimited PC, wkleić jego zdjęcie, napisać uzasadnienie swojego wyboru oraz podać nazwę wybranego samochodu.

4. Powołane przez organizatora jury wybierze dwa najciekawsze posty. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni grą Test Drive Unlimited. Koszt wysyłki nagród ponosi organizator.

5. Konkurs trwa od 6 kwietnia do 8 kwietnia włącznie.

6. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w dniu 9 kwietnia.