Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 lutego 2015, 07:37

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 21-22 lutego (Company of Heroes, Escape Dead Island i Painkiller Hell & Damnation)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Company of Heroes, Escape Dead Island czy też Painkiller Hell & Damnation.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, Gamers Gate, UbiShop, Green Man Gaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. Wśród najciekawszych ofert można wymienić chociażby promocje na gry firmy Nordic Games w CDP.pl czy też Company of Heroes w Games Planet. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Deadfall Adventures w sklepie CDP.pl. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 21-22 lutego (Company of Heroes, Escape Dead Island i Painkiller Hell & Damnation) - wiadomość - 2015-02-20
Deadfall Adventures w sklepie CDP.pl.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.