Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Elemental: Fallen Enchantress (PC)

Elemental: Fallen Enchantress PC

Pierwsze rozszerzenie do turowej gry strategicznej Elemental: War of Magic, stworzonej przez firmę Stardock (twórcy serii Galactic Civilizations).

Strategiczne | fantasy | turowe

PC Windows
Okładka Elemental: Fallen Enchantress (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23października2012

Elemental: Fallen Enchantress to pierwsze rozszerzenie dedykowane grze strategicznej Elemental: War of Magic. Produkcja została opracowana przez firmę Stardock, a konkretnie zespół dowodzony przez Dereka Paxtona (twórcę modyfikacji Fall from Heaven do Civilization IV), Jona Shafera (głównego producenta Civilization V), oraz Dave’a Sterna (pisarza oraz byłego redaktora wydawnictwa Pocket Books).

Główną rolą Elemental: Fallen Enchantress jest modyfikacja mechaniki rozgrywki znanej z podstawowej wersji gry. Przede wszystkim za sprawą dodatku gracze otrzymali dostęp do zupełnie nowego systemu walki. Zmianom poddana została również magia, w tym sposób wyprowadzania czarów (wsparty nowym magicznym ekwipunkiem). Ponadto za sprawą rozszerzenia w grze pojawił się nowy system ekonomii, dzięki któremu kwestie gospodarcze stały się bardziej intuicyjne i przejrzyste.

Fallen Enchantress to także nowa zawartość – w tym dodatkowe questy, możliwość toczenia walki z nowymi potworami oraz niedostępne dotąd lokacje. Wśród tych ostatnich znalazły się nie tylko obszary bezpieczne, ale i krainy zawładnięte przez siły zła. Dobrym przykładem jest teren o nazwie Bhinadmi Fissure, opanowany przez demony kontrolowane przez piekielnego władcę. W walce z nimi pomagają graczom nowi czempioni.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 67 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Gry podobne do Elemental: Fallen Enchantress

Wymagania wiekowe Elemental: Fallen Enchantress

12+

Wymagania sprzętowe Elemental: Fallen Enchantress

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM (2.5 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7
Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes zadebiutowało na rynku
Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes zadebiutowało na rynku

wiadomość23 maja 2013

Samodzielny dodatek do gry strategicznej Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes jest już dostępny w sklepach cyfrowej dystrybucji - poinformował producent tytułu, firma Stardock Systems.

Zapowiedziano dodatek Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes
Zapowiedziano dodatek Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes

wiadomość6 lutego 2013

Studio Stardock zapowiedziało samodzielne rozszerzenie Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes. Wprowadzi ono duże zmiany w systemie werbowania oraz rozwijania Czempionów i zaoferuje wiele nowych zaklęć oraz umiejętności. Odświeżona zostanie również oprawa graficzna.

Elemental: Fallen Enchantress dostępny w sprzedaży
Elemental: Fallen Enchantress dostępny w sprzedaży

wiadomość24 października 2012

Studio Stardock rozpoczęło sprzedaż Elemental: Fallen Enchantress - duchowego następcy gry strategicznej Elemental: War of Magic, która w momencie premiery ukazała się w fatalnym stanie technicznym. Wszystkie osoby, które zakupiły pierwowzór w 2010 roku, w ramach rekompensaty mogą zupełnie za darmo pobrać świeżo wydany produkt.

Turówka Elemental: Fallen Enchantress zadebiutuje 23 października
Turówka Elemental: Fallen Enchantress zadebiutuje 23 października

wiadomość10 października 2012

Studio Stardock ogłosiło datę premiery Elemental: Fallen Enchantress. Opracowana wspólnymi siłami autora moda Fall from Heaven i głównego projektanta Sid Meier’s Civilization V strategia fantasy trafi do sprzedaży za dwa tygodnie.

Stardock - podsumowanie roku ubiegłego i plany na przyszłość

wiadomość23 lutego 2011

Stardock Corporation – wydawca gier i właściciel platformy dystrybucji elektronicznej Impulse, udostępnił spory raport na temat obecnych produktów, przyszłych planów, a także oceny firmy przez konsumentów. Lektura jest dosyć ciekawa, pełna zapowiedzi, wykresów, odrobiny poklepywania się po plecach, ale też samokrytyki.