Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2013, 11:51

autor: Góral

Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes zadebiutowało na rynku

Samodzielny dodatek do gry strategicznej Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes jest już dostępny w sklepach cyfrowej dystrybucji - poinformował producent tytułu, firma Stardock Systems.

Firma Stardock Systems, deweloper gry Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes, poinformowała, że tytuł jest już dostępny w cyfrowej dystrybucji na komputerach PC. Produkcję można nabyć na oficjalnej stronie i w sklepach typu Steam.

Cena gry wynosi 29,99 euro (około 125 zł), czyli sporo jak na samodzielne rozszerzenie. W zamian uzyskujemy jednak dostęp do praktycznie nowej produkcji. Twórcy poprawili oprawę graficzną, dodali szereg zmian, w stylu kolejnych przeciwników i niedostępnych wcześniej frakcji, usprawnili interfejs użytkownika, wprowadzili nowy scenariusz oraz sporo innych rzeczy.

Elemental: Fallen Enchantress zostało wydane w październiku 2012 roku. Tytuł jest kontynuacją kiepskiej pozycji zatytułowanej Elemental: War of Magic. „Dwójka” okazała się jednak świetnym tytułem, zbierając pochlebne opinie na całym świecie (średnia na serwisie Metacritic wynosi 78 punktów). Legendary Heroes to rozbudowany, samodzielny dodatek do tej gry, zapowiedziany w lutym bieżącego roku.

Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes już dostępne w cyfrowej dystrybucji. - Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes zadebiutowało na rynku - wiadomość - 2013-05-23
Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes już dostępne w cyfrowej dystrybucji.

Stardock Systems to amerykański deweloper założony w 1991 roku, który zajmuje się produkcją gier wideo (Galactic Civilizations, Sins of a Solar Empire i Elemental), a także programów komputerowych. W 2008 roku firma uruchomiła sklep cyfrowej dystrybucji Impulse, który dwa lata temu został przejęty przez jednego z największych sprzedawców gier wideo – sieci GameStop.