Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2013, 11:30

autor: Sarge

The Incredible Adventures of Van Helsing - gra w stylu Diablo już na Steam

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam zadebiutowała wczoraj gra The Incredible Adventures of Van Helsing. Produkcja studia Neocore Games przenosi nas do mrocznego uniwersum, przypominającego alternatywną wersję XIX-wiecznej Europy. Stylem rozgrywki najbliżej jej do hack'n'slasha w stylu Diablo.

Wczoraj miała miejsce premiera pecetowej wersji gry The Incredible Adventures of Van Helsing, w którą z czasem zagrają także posiadacze Xboksa 360. Produkcja została stworzona przez studio Neocore Games, odpowiedzialne również za serię Król Artur.

Tytuł jest sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji. W serwisie Steam cena detaliczna została ustalona na poziomie 10,99 euro (ok. 46 złotych). Do 29 maja obowiązuje 10% zniżka, więc jeśli pospieszycie się z zakupem to zapłacicie 9,89 euro (ok. 41 złotych). W tym roku The Incredible Adventures of Van Helsing zadebiutuje również w usłudze Xbox Live Arcade, ale nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery na tej platformie.

The Incredible Adventures of Van Helsing to gra RPG akcji, przypominająca serię Diablo. Wcielamy się w tytułowego Van Helsinga – łowcę potworów, który musi zmierzyć się z wieloma potężnymi przeciwnikami, opanowującymi jedno z miast w krainie Borgovia. Akcja rozgrywa się w gotyckim, mrocznym uniwersum, przypominającym alternatywną wersję XIX-wiecznej Europy. W trakcie zabawy zmierzymy się z mnóstwem wrogów, z czasem nabywając nowe umiejętności ułatwiające starcia.