Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2013, 11:16

autor: qjin

Deadpool – minimalne wymagania sprzętowe

Serwis Steam ujawnił wymagania sprzętowe nadchodzącej gry akcji z Deadpoolem w roli głównej, bohaterem prosto z komiksów Marvela. Produkcja zadebiutuje na PC w tym samym czasie, co na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, czyli 25 czerwca bieżącego roku.

Deadpoola najwidoczniej nie zmartwiły wymagania sprzętowe wersji PC - Deadpool – minimalne wymagania sprzętowe - wiadomość - 2013-05-23
Deadpoola najwidoczniej nie zmartwiły wymagania sprzętowe wersji PC

Poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji PC gry Deadpool. Ich źródłem jest sklep Steam, w którego ofercie pojawiła się wspomniana produkcja High Moon, studia słynącego z The Bourne Conspiracy czy ostatnich trzech odsłon Transformers wydanych pod egidą koncernu Activision. Niestety, ujawniono tylko minimalną konfigurację sprzętową, która nie jest pod żadnym względem wygórowana. Ponadto grę bez problemu uruchomimy na Windowsie XP, co od jakiegoś czasu nie jest już standardem.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Core 2 Duo [email protected],66 GHz lub Phenom X3 8750
  • Pamięć operacyjna: 2 GB
  • Karta grafiki: GeForce 8800 GT lub Radeon HD 4850 z 512 MB pamięci
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
  • Dysk twardy: 7 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7 lub 8
  • Inne: łącze internetowe w celu rejestracji w platfomie Steam

Do niedawna wydanie gry na PC wcale nie było tak pewne. Tytuł został pierwotnie zapowiedziany wyłącznie na Xboksa 360 i PlayStation 3, a o kolejnej platformie sprzętowej dowiedzieliśmy się dopiero w ubiegłym miesiącu.

Deadpool to hybryda strzelaniny (FPP) z bijatyką (TPP), w której wcielimy się w tytułową postać z uniwersum Marvela, znaną także jako Wade Wilson. Bohater, obdarzony zwiększonymi siłą, wytrzymałością i refleksem, cechuje się pokręconym poczuciem humoru – mamy nadzieję, że zostanie ono zachowane w grze. Więcej o produkcji przeczytacie w tym newsie.

Do premiery gry pozostał już tylko miesiąc - Deadpool – minimalne wymagania sprzętowe - wiadomość - 2013-05-23
Do premiery gry pozostał już tylko miesiąc

Premiery Deadpool: The Video Game należy spodziewać się 25 czerwca 2013 roku równocześnie na PC i stacjonarnych konsolach obecnej generacji Microsoftu i Sony.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.