Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2013, 09:30

autor: qjin

Deadpool: The Video Game w czerwcu. Wersja PC w drodze

Deadpool: The Video Game, gra akcji opracowywana w studiu High Moon Studios, wyjdzie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz pecety. Twórcy znani przede wszystkim z serii Transformers dostarczą nam tytuł pod koniec czerwca 2013 roku.

Deadpoolem zagramy także na „blaszakach”! - Deadpool: The Video Game w czerwcu. Wersja PC w drodze - wiadomość - 2013-04-18
Deadpoolem zagramy także na „blaszakach”!

Koncern Activision, światowy wydawca gry, potwierdził, że produkcja z Deadpoolem w roli głównej, bohaterem komiksów Marvela, trafi na półki amerykańskich sklepów dokładnie 25 czerwca bieżącego roku. Do Europy najprawdopodobniej zawita trzy dni później. Z tej okazji zapowiedziano także wersję pecetową, która pojawi się na rynku równocześnie z edycjami konsolowymi.

Wydanie na „blaszaki” nie zostało wcześniej ogłoszone, ale gra została zanotowana w rejestrze strony sklepu Steam, który od dłuższego czasu jest źródłem sprawdzających się przecieków na temat nadchodzących premier. Deadpool: The Video Game jest kolejnym tego dowodem, co powinno szczególnie ucieszyć graczy niemających w domu żadnej z konsol.

Activision podzielił się też sporą dawką świeżych screenshotów, które możecie podziwiać poniżej:

W grze nie zabraknie zawrotnych akcji - Deadpool: The Video Game w czerwcu. Wersja PC w drodze - wiadomość - 2013-04-18
W grze nie zabraknie zawrotnych akcji
Wiele czasu spędzimy na walce wręcz - Deadpool: The Video Game w czerwcu. Wersja PC w drodze - wiadomość - 2013-04-18
Wiele czasu spędzimy na walce wręcz
Dla odmiany trochę strzelania - Deadpool: The Video Game w czerwcu. Wersja PC w drodze - wiadomość - 2013-04-18
Dla odmiany trochę strzelania
Deadpool jak z komiksu - Deadpool: The Video Game w czerwcu. Wersja PC w drodze - wiadomość - 2013-04-18
Deadpool jak z komiksu
Miejmy nadzieję, że system walki zostanie odpowiednio rozbudowany - Deadpool: The Video Game w czerwcu. Wersja PC w drodze - wiadomość - 2013-04-18
Miejmy nadzieję, że system walki zostanie odpowiednio rozbudowany

Deadpool ma szansę stać się naprawdę porządną grą akcji, ukazaną z dwóch perspektyw: FPP (strzelaniny), TPP (przez resztę czasu). Studio odpowiedzialne za produkcję maczało palce w tak udanych tytułach jak Transformers: Wojna o Cybertron czy Upadek Cybertronu. Przeniesienie przygód Wade'a Wilsona do wirtualnego świata to więc nie pierwsze i nie ostatnie podejście High Moon do stworzenia gry na podstawie komiksu lub animacji. Na koniec roku planowana jest premiera produkcji Hit-Monkey, w której postrzelamy zabójczą małpą, a akcja zostanie przedstawiona w konwencji TPP. Może nie tylko Batman czy Spider-Man doczekają się godnej „egranizacji”?