Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Hit-Monkey (PC)

Hit-Monkey

Hit-Monkey to dynamiczna trzecioosobowa gra akcji autorstwa studia High Moon. Wcielamy się w doskonale wyszkoloną tytułową małpę zabójcę i polujemy na innych morderców. Całość osadzona jest w pełnym superbohaterów komiksowym uniwersum firmy Marvel.

Akcji | TPP | komiksy | TPS | Marvel Comics

Okładka Hit-Monkey (PC)

data premiery gry:

anulowana

PC X360 PS3

Hit-Monkey to gra akcji oparta na komiksowej serii firmy Marvel pod tym samym tytułem. Projekt wyprodukowało studio High Moon, znane głównie z udanego Transformers: War For Cybertron.

Gracze wcielają to tytułową postać, czyli małpę zabójcę ubraną w skrojony na miarę garnitur. Do niedawna żyła w spokoju wśród podobnych sobie zwierząt. Uległo to jednak zmianie, gdy jej klan natknął się na rannego ludzkiego zabójcę i postanowił ocalić mu życie. Pod ich opieką wyleczył on swoje rany i rozpoczął powolny powrót do dawnej formy. Nasz małpi bohater obserwował jego treningi, co pozwoliło mu nauczyć się wszystkich potrzebnych w tym fachu umiejętności. Niestety, ścigający zabójcę żołnierze w końcu go odnaleźli i pozbawili życia nie tylko jego, ale również prawie wszystkie opiekujące się nim małpy. Hit-Monkey postanowił się zemścić.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hit-Monkey

odpowiednia dla każdego wieku

Hit-Monkey – twórcy Transformers: War For Cybertron tworzą grę o małpie-zabójcy
Hit-Monkey – twórcy Transformers: War For Cybertron tworzą grę o małpie-zabójcy

wiadomość8 lipca 2012

Mające na koncie Transformers: War For Cybertron studio High Moon zapowiedziało opartą na licencji Marvel Comics grę Hit-Monkey. Wcielimy się w niej w ubraną w garnitur małpę-zabójcę.

PC
X360
PS3