Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2007, 09:19

autor: Major Doktor Upiorna

Drużyna robaków już jutro zaatakuje posiadaczy Xboxa 360

Na początku bieżącego miesiąca przedstawiliśmy Wam pewne informacje na temat gry Band of Bugs, dedykowanej posiadaczom konsoli Xbox 360. Na nowe dane nie musieliśmy czekać zbyt długo - obecnie możemy przekazać, że pozycja ta już jutro pojawi się w ofercie usługi Xbox Live Arcade.

Na początku bieżącego miesiąca przedstawiliśmy Wam pewne informacje na temat gry Band of Bugs, dedykowanej posiadaczom konsoli Xbox 360. Na nowe dane nie musieliśmy czekać zbyt długo - obecnie możemy przekazać, że pozycja ta już jutro pojawi się w ofercie usługi Xbox Live Arcade. Aby pobrać tę zabawną produkcję o charakterze strategicznym trzeba będzie uiścić opłatę w wysokości 800 punktów, co w przeliczeniu wynosi ok. 29 PLN.

Drużyna robaków już jutro zaatakuje posiadaczy Xboxa 360 - ilustracja #1

Zgodnie z tym, co donosiliśmy kilka dni temu Band of Bugs zaoferuje szerokie spektrum sposobów na dobrą zabawę. Przede wszystkim pojedynczy gracz weźmie udział w trybie fabularnym, opowiadającym historię młodego robaka imieniem Maal. Protagonista poprowadzi elitarna drużynę wojowników składającą się z rozmaitych insektów. Zadanie zespołu ma polegać na obronie krainy, zamieszkiwanej przez jego członków. Developerzy przygotują również szereg misji pobocznych, niezwiązanych ze scenariuszem. Zabawa ma się odbywać zarówno na zaimplementowanych mapach, jak i w lokacjach przygotowanych przez gracza.

Drużyna robaków już jutro zaatakuje posiadaczy Xboxa 360 - ilustracja #2

Największy atut Band of Bugs bez wątpienia będzie stanowił rozbudowany system wieloosobowy, pozwalający na potyczki nawet ośmiu użytkowników jednocześnie. Dostępne w muliplayerze moduły będą polegały na eliminowaniu członków przeciwnej drużyny, dotarciu do wyznaczonego punktu bądź przeszkadzaniu oponentom w znalezieniu go oraz zdobywaniu wskazanego elementu lub bronieniu go przed nacierającymi. Ponadto producenci zaoferują sposobność przygotowania własnego trybu i wykorzystania go w zabawie z przyjaciółmi online.

Drużyna robaków już jutro zaatakuje posiadaczy Xboxa 360 - ilustracja #3
Drużyna robaków już jutro zaatakuje posiadaczy Xboxa 360 - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Band of Bugs

Band of Bugs